MHP kampa giriyor

Bahçeli, MYK üyeleri ve milletvekilleriyle Kızılcahamam'da bir araya gelecek

MHP kampa giriyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hafta sonu parti üst yönetimini bir araya getiriyor.


Kızılcahamam'daki bir otelde yapılacak kampa, Merkez Yönetim Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu üyeleriyle milletvekilleri katılacak.Bahçeli, yarın açılış oturumu öncesinde saat 10.00'da, Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret edecek.

Genel Başkan Bahçeli'nin konuşmasıyla başlayacak kampta, muhaliflerin çalışmaları ve parti içi gelişmelerin yanı sıra hükümetin eylem planı, başkanlık sistemi, yeni anayasa ve diğer siyasi konuların görüşülmesi bekleniyor.

Kampta alınacak güvenlik önlemleri kapsamında, toplantı salonlarının bulunduğu katlarda, davetli partililerin dışında kimse bulunamayacak.Basına kapalı gerçekleştirilecek kampın kapanış oturumunun ardından basın mensupları otele davet edilecek ve bilgi verilecek.

Meral Akşener, Koray Aydın ve Sinan Oğan'ın avukatları, önümüzdeki hafta, olağanüstü kongre talebiyle toplanan imzaları birleştirerek, genel merkeze verecek.
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2016, 11:27

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Azad
Azad - 4 yıl Önce

Daha bahar gemeden kurlar kampa gidiyor gercekten turkiy deki kurtlarin tabiati bile bozuk bahari bile beklemediler tabiati bozuk kurtalar sizi

SIRADAKİ HABER