'Kayıp Şehir'in yayın günü ve saati değişti

‘Yalan Dünya'dan sonra bir dizinin daha yayın günü değişti…

Kanal D "Yalan Dünya"dan sonra bir dizinin daha yayın günüdeğiştirdi. Yalan Dünya Pazartesi günleri 20.00’da ekrana gelirken “Kayıp Şehir” de artık perşembe akşamları, saat 20.00’da ekrana gelecek.

Başrollerini Gökçe Bahadır, Nik Xhelilaj, İlker Kaleli, Nazan Kesal, Uğur Polat, Cansu Tosun, Elifcan Ongurlar, Tugay Mercan, Taner Ölmez, Şebnem Hassanisoughi, İhsan Berk Aydın ve Ahmet Mekin’in paylaştıkları “Kayıp Şehir”, 29 Kasım’dan itibaren artık yeni yayın günü olan perşembe günleri ve saat 20.00’de ekrana gelecek.

Öykü geliştirme ve proje tasarımı Tomris Giritlioğlu’na ait olan, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği, senaryosunu Yıldırım Türker, Murat Yurkulak, Seray Şahiner, Hakan Bıçakçı ve Leyla Olça’nın kaleme aldıkları, müziklerini de Demir Demirkan’ın yaptığı “Kayıp Şehir”; İstanbul’un arka sokaklarında yaşanan, yoksulluğun sebep olduğu insanlık trajedilerini, kadınların, çingenelerin, travestilerin, hatta siyahların uğradığı ayrımcılığı, işçi ile emekçi sorunlarını ve sokak çocuklarının şiddet dolu dünyasını farklı bir dille gözler önüne seriyor. Ve bütün bunların odak noktasında da, Toptaş Ailesi yer alıyor.

Kanal D’nin “Umutsuz Ev Kadınları” dizisi ise yine perşembe günleri, “Kayıp Şehir”in bitiminden hemen sonra, saat 22.00’de ekrana gelecek.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2012, 20:34

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER