Erol Köse Kürt çocuklarına hakaret etti

‘Atatürk 23 Nisan'ı Türk çocuklarına armağan etmişti, o.. çocuklarına değil’ yazdı…

Erol Köse Kürt çocuklarına hakaret etti

Kendisini müzik yapımcısı olarak tanımlayan Erol Köse Twitter'da bir tek Kürtlere bulaşmamıştı onu da yaptı... Köse, 23 Nisan resepsiyonunu boykot eden BDP'ye tepki gösterdiği twetlerinde hem tepki hem destek gördü.

 

Erol Köse, BDP'nin resmi 23 Nisan törenlerine katılmamasına ilişkin Twitter'da "BDP 23 Nisan kutlamalarına katılmama kararı almış. İsabet olmuş. Atatürk 23 Nisan'ı Türk çocuklarına armağan etmişti, o... çocuklarına değil" yazdı. Köse, ırkçı olduğu yönündeki eleştirileri ise "evet ırkçıyım" diyerek yanıtladı.

 

Twitter'da sayısız etiket ile protesto edilen Erol Köse, benzer mesajlar yazmaya devam ederken büyük tepki toplayan ve Kürt çocuklarına hakaret niteliği taşıyan tweet'ini sildi.

 

BİLGİSAYARINA EL KONULMUŞTU

Bülent Ersoy, Seda Sayan, Hülya Avşar gibi birçok ünlü isim tarafından şikayet edilen Erol Köse'nin bilgisayarına 2 gün önce el konulmuştu.

 

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından ünlü isimlere yönelik yaptığı saldırılar ve iftiralarla sık sık gündeme gelen Erol Köse'nin evindeki bilgisayara, incelenmek üzere polis tarafından el konulmuştu. Köse, pazartesi günü ifade vermek için emniyette çağrıldı.

 

ERSOY DA ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne gelen ünlü sanatçı Bülent Ersoy da, kendisine twitter hesabı üzerinden hakaret ettiğini iddia ederek, yapımcı Erol Köse'den şikayetçi olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2012, 12:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
hdp
hdp - 3 yıl Önce

onun gibi oruspo cocu ben daha görmedim ırkcı bır ınsan olarak da dıyıl oruspo cocugu bır ınsan olarak dunya geldıgınden uturü