Cizreli Mehmet ile Anne Marie İstanbul’da sahnede düet yaptı

Mehmet Ali Şulan'ın Anne Marie'nin 'Rockabye' şarkısına çektiği video Youtube'da 12 milyon izlenmişti

Cizreli Mehmet ile Anne Marie İstanbul’da sahnede düet yaptı

Dünyaca ünlü şarkıcı Anne Marie'nin "Rockabye" şarkısını söyleyerek sosyal medyayı sallayan Mehmet Ali Şulan, İngiliz şarkıcının Türkiye'ye geleceğini öğrendiğini ve onunla sahneye çıkmak istediğini anlatmıştı. Şulan'a Marie'den beklediği teklif geldi.

Kendisini 'Cizreli' olarak lanse eden ve bu lakapla tanınan Mehmet Ali Şulan'ın Anne Marie'nin 'Rockabye' şarkısına çektiği video Youtube'da 12 milyon izlenmişti.

Sosyal medyada da büyük beğeni toplayan videodan sonra adını geniş kitlelere duyuran ve Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşayan Şulan, "Bu kadar çok beğenileceğini bilmiyordum. Çok beğenildi ve sevildi. Sağolsunlar..." açıklamasını yapmıştı.

Anne Marie'nin Türkiye'ye geleceğini öğrendiğini söyleyen Şulan, "Onunla beraber sahneye çıkmak istiyorum, ama en çok da insanlar istiyor. Bu konuda şu an bana gelen binlerce mesaj var. 'Mehmet bey sahnede olacak mısınız' diye soruyorlar" diye konuşmuştu.

"Kısmet, sahneye çıkma teklifi gelse fena olmazdı. Sonuçta Türkiye benimle tanıdı Anne Marie'yi ve aynı zamanda ben de onunla tanındım" diyen 31 yaşındaki Şulan'a Marie'den teklif geldi.

26 yaşındaki Marie Instagram'dan Şulan'a mesaj atarak, "Yarın İstanbul'da benimle birlikte 'Rockabye' şarkısını söylemek ister misin?" dedi.

Şulan, Marie'nin bu teklifini sosyal medyadan duyurdu.

Teklifin ardından yola çıkan 'Cizreli Mehmet', "Evet uçaktayım rota İstanbul, bekle beni konser geliyorum" ifadelerini kullandı.

9 Eylül akşamı  Babylon Soundgarden’da sahne alan Anne Marie ile Cizreli Mehmet'in sahnede 'Rockabye' isimli şarkıyı birlikte söyledi.

Anne Marie ile Cizreli Mehmet sahneye çıkmadan önce böyle görüntülendi:

İşte Anne Marie ile Cizreli Mehmet'in sahnede 'Rockabye' isimli şarkıyı birlikte söyledikleri görüntüler:

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2017, 12:47
YORUM EKLE