Korkusuz yazarı Can Ataklı, youtube kanalındaki yayınında CHP'lilere ağır sözlerle yüklendi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı hakkında konuşan Ataklı, "Bu CHP'nin içinde bir sürü geri zekâlı var. CHP'nin içinde Erdoğan'ın yenebileceği aday olarak gördüğü için Kılıçdaroğlu'na 'aday ol' dediğini zanneden geri zekâlılar var" dedi.

Can Ataklı kendi ismini taşıyan Youtube kanalındaki gündem değerlendirme yayınında, Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili konuştu.  Aktaklı'nın konuşmasında "Bu CHP'nin içinde bir sürü geri zekâlı var" sözleri dikkat çekti. Ataklı, CHP'lilere şu eleştirilerle yüklendi:

Kemal Kılıçdaroğlu olayı nedir? Dün yine Bahçeli yırtınıyor. 'Hadi Kemal aday ol. Sınıf arkadaşım aday ol.' Niye? Aynı şekilde Erdoğan'da öyle. Erdoğan bir şey söyleyince cümle saray soytarıları hepsi birden 'Hadi olsana aday, olsana aday'. Bir dakika nereden çıktı, neden? Cevabı yok biliyor musunuz. 'Adayını açıkla'. Şimdi şöyle bir şey yapıyorlar. Tabii bu CHP'nin içinde bir sürü geri zekâlı var. Bak söylüyorum, bana hiç bozulmasın çünkü bana bu kadar hakaret edenlere  ben de geri zekâlı diyorum. O geri zekâlılar zannediyorlar ki Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu iterek 'ben onu ham yaparım, ben onu yenerim, en güçsüz aday zannediyor' diye düşünüyorlar. Hakikaten buna inanan geri zekâlılar var biliyor musunuz. Erdoğan'ın yenebileceği aday olarak gördüğü için Kılıçdaroğlu'na aday ol dediğini zanneden geri zekâlılar var. Net. Kemal Kılıçdaroğlu'nu yenebileceği için yada en kolay lokma o olduğunu düşündüğü için yapmıyor Tayyip Erdoğan.

"ERDOĞAN ALTILI MASA'YI BOZMAK İSTİYOR"

Altılı Masa'yı bozmak istiyor. Çünkü saray artık şunu biliyor; istediklerini yapsınlar seçimi kazanamıyorlar. Bir tane biri çıkmış AKP'yi 39'a çıkarmış. Çıkın sokağa bakın bakalım 39'a çıkıyor mu? Efendim 'Anadolu öyle değilmiş'. Bana ne anlatıyorsun kardeşim oylara bakacaksın. 12 milyon oy burada var. İzmir Ankara'yı yaptığın zaman 20 milyona yakın oy sadece 3 ilden çıkıyor... Tayyip Erdoğan'ın umurunda bile değil. İster İmamoğlu olmuş, ister Mansur olmuş, ister Kılıçdaroğlu olmuş, başka birini koymuş, ona filan bakmıyor. Onun tek derdi var; Altılı Masa'yı dağıtmak. Muhalefeti birbirine düşürmek. Onun için yapıyor. Nifak atıyorlar. Şimdi de Kılıçdaroğlu'na şey yapıyor. Dedim ya bir sürü de geri zekâlı var. Onlar da diyor ki; Kılıçdaroğlu dedi çünkü onu yenebilir, öbürlerini yenemez. Sana öyle geliyor. Hiç birini yenemeyecek anlamıyor musunuz. Ama bir tek farkla yener; burayı darmadağın ederse, oradan herkes kendi kafasına göre aday falan derse, bir nebze şansı var. Onun için buna zorluyor..."

"TT YAPIN, NE B.K YERSENİZ YİYİN..."

Ataklı şöyle devam etti:

Metin Lokumcu davasında tanık polisler dinlendi: "Orada değildim ama tutanağı imzaladım" Metin Lokumcu davasında tanık polisler dinlendi: "Orada değildim ama tutanağı imzaladım"

"Kılıçdaroğlu aday olursa kesin kaybettik" diyenlere "Nereye gidecek ulan bu oylar Kılıçdaroğlu aday olursa? Bir de şu ahmaklığı da söyleyeyim; ikide bir bir takım aptallar, bilerek bu kelimeleri söylüyorum, TT yapın ne b.k yerseniz yiyin. 'Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu iterek ben onu ham yaparım' diyormuş. Bırakın artık bu aptallıkları..."