ekran-goruntusu-598-JvoU

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Turgut, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Her sette olduğu gibi bizim setimizde de kuaför değişiklikleri elbette yaşandı. Ancak bu  çok normal bir durum. Diğer iddiaların tamamı gerçek dışı… Yönetmenimiz işinin başında… Oyuncumuzla sahne çekiyor. Aralarında hiçbir sorun yok."

Dizide Kıvılcım Arslan karakterini canlandıran Alasya hakkındaki iddiaların ardından, set ekibinden makyöz Esra Okumuş da haberleri tiye alan bir paylaşım yaptı. Okumuş, paylaşımında “Evrim Alasya sette, herkese küfürler savurdu. Herkesi kırdı geçirdi. Seti dağıttı. Kaprisleriyle herkesi yıldırdı. Şimdi sahne çekecek" ifadelerini kullandı.

Sabah gazetesi, yapım şirketi tarafından anlaşılan ve saç-makyaj işlemlerini yürüten kuaförü beğenmeyen Evrim Alasya'nın, kişisel hayatında gittiği kuaförünü sete getirmek istediğini iddia etmişti.

Haberde, dizinin yapımcısı Faruk Turgut'un bu masrafı karşılayamayacağını belirtmesi üzerine karavanında kendi kuaförünü göremeyen Alasya'nın set ekibine hakaret ettiği öne sürülmüştü. Aynı haberde geçen başka bir iddiada ise, Alasya'nın tavırlarına tepki gösteren yönetmen Ketche'nin seti terk ettiği ve yapımcı Turgut'a "Ya o ya ben" dediği bilgisi yer almıştı.