Önceki gün TV100 canlı yayınında Kübra Par'ın sorularını yanıtlayan Oğan,  Eski CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun neden desteklemediği sorularını cevaplamış, "Kılıçdaroğlu bana yardımcılık ve 3 bakanlık teklif etti" demişti.

Oğan, konuşmasının devamında şunları söylemişti: "Bu ülkeyi krize girmekten kurtardım. Benim omuzumda böyle bir yük vardı. O gün Sayın Kılıçdaroğlu'nu destekleseydik birinci turda 5 puan fark yemiş. Millet İttifakı olarak parlamento çoğunluğunu kaybetmiş. Buna rağmen zorlasaydık, cumhurbaşkanlığını kazansaydık ben cumhurbaşkanı yardımcısıydım. 22 yıldır CHP muhalefette. İlk turda Sayın Erdoğan’a 5 puan fark attı da ben mi desteklemedim? Başkanlık sistemiyle yönetiliyoruz, bunun farkında mı arkadaşlar? Cumhurbaşkanının imzaladığı kararnamelerin parlamento tarafından onaylanması gerekiyor. 2000'li yılların başında bir anayasa kitapçığı fırlatıldı diye ne büyük krizler yaşadık. Peki, parlamento Cumhur İttifakı'nın kontrolünde değil miydi?"

"TÜRKİYE'NİN BATMASI VE PARÇALANMASI İÇİN KURULAN PLANA SADIK BİR B.O.P AJANISIN"

Bakırhan, Erdoğan'a tepki gösterdi: "İran'a, Yunanistan'a çözüm eli var, Kürtler için yok" Bakırhan, Erdoğan'a tepki gösterdi: "İran'a, Yunanistan'a çözüm eli var, Kürtler için yok"

Oğan'ın dünkü açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından Oğan'a cevap veren Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

"İncinsen de sözün düzünü diyeceğim... Sana bırak 3 bakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı vermeyi, boyatmak için ayakkabılarımı bile vermem! Sen domuz bağcı teröristlerin ortağı, para düşkünü bir siyaset tüccarı, cehennemin kapılarını milletin üstüne kilitleyen, Türkiye'nin batması ve parçalanması için kurulan plana sadık bir B.O.P ajanısın!

"VATANIN VE MİLLETİN GELECEĞİNİ KAÇ DOLARA SATTIN?"

Senin beklentin başkaymış… Sen bekâcı değil, paracıymışsın… Azerbaycan televizyonuna verdiğin röportajda, çiftliğini 1,5 milyon dolara bile satmayacağını söylüyorsun. Peki, vatanın ve milletin geleceğini kaç dolara sattın?

Kaynak: rss