Otomatik Kepenk Tamiri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte eski tip demir kepenklerin yerini otomatik kepenkler almıştır.

Her geçen gün otomatik kepenk sistemlerine olan ilgi artmakta ve her yerde karşımıza çıkabilmektedir.

Çoğalan otomatik kepenk kullanımı beraberinde otomatik kepenk tamiri hizmetine duyulan ihtiyacı arttırmıştır. Bu servis hizmetine ihtiyacınız olduğu zaman kepenk firmaları ile iletişime geçebilir ve servis talep edebilirsiniz.

Kepenk arızaları birbirinden farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilmektedir. Yetkili ve uzman olan bir servis ekibiyle çalışmak kepenklerinizdeki arızanın hızlı çözüme ulaşmasını sağlar.

Kepenk Servisi

Otomatik kepenkler boyutlarına göre farklı sistemlere sahip olmaktadır. Sahip olduğu elektronik ve manuel sistemlerin rutin olarak bakım görmesi gerekmektedir. Bakımsız kalan otomatik kepenkler zamansız olarak arızalanabilmekte ve sizlere problem çıkartmaktadır.

Bakımları rutin bir şekilde yapılmamış olan otomatik kepenklerin kullanım ömrü kısa olur. Eğer kepenk bakımına ihtiyacınız varsa kepenk servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Böylece, otomatik kepenk sistemlerinizde oluşan veya oluşabilecek herhangi bir arızayı daha önceden görüp tedbir almanız işe yarayacaktır. Kepenk servisi önceden tespit edilen arızalar için daha uygun ücretler alacaktır.

Otomatik Kepenk

Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte garaj kapılarına otomatik kepenk sistemleri yapılmaya başlanmıştır.

Otomatik kepenk yaptırmak isteyen birçok kişi bu sistem hakkında detaylı olarak bilgi aramakta ve ihtiyaç duymaktadır. Bu sistemler sahip oldukları otomasyon sayesinde otomatik olarak açma-kapama yapmaktadır.

Böylece, insan gücüne gerek kalmadan kolay bir kullanım sağlar ve garaj, dükkan, depo veya ofisleriniz daha güvenli bir hale gelmektedir.

Kepenk tamiri ekipleri sizler ile iletişime geçtikten sonra hızlı bir şekilde yerinize gelip tüm değerlendirmeleri yaptıktan sonra imalat veya tamirat işlerinizi hızlı bir şekilde hallediyor.

Otomatik kepenk elektrik kesilince nasıl açılır?

Elektrik kesintisi yaşanan bölgelerde otomatik kepenkler çalışmaz. Bu durumlarda otomatik kepenkler nasıl açılır?

Otomatik kepenklerin ihtiyaç zamanında açılabilmesi için davlumbazlarının içinde manuel kontrol çubuğu veya zincir bulunmaktadır.

Buna benzer durumlarda yapacaklarınız şunlardır;

İlk olarak, otomatik kepenklerin acil durumlar halinde açılma ve kapanmasını sağlayan manuel özelliğinin var olup olmadığını davlumbazını açarak kontrol edebilirsiniz.

1.     Davlumbaz kutusunun içerisine baktığını zaman bulacağınız manuel kontrol çubuğu veya zincir aparatı ile otomatik kepenk sistemini aç-kapa yapabilirsiniz.

2.     Bu işlemleri daha önce yapmadıysanız veya kullanmakta olduğunuz kepenk sitemi müdahale edebileceğinizden büyük ise yetkili bir kepenk servisi çağırmanızı önermekteyiz.

kepenk-tamiri-2

Başta İstanbul olmak üzere 7/24 otomatik kepenk tamiri hizmetlerini anlaşmalı olduğumuz bayilerimizi le tüm Türkiye’ye sağlamaktayız.

Otomatik kepenk sistemleri göründüğünden daha kolay bir şekilde arıza verebilmektedir. Arızalı olduğunu düşündünüğünüz kepenkleri kullanmanızı ve altından geçmemenizi önermiyoruz.

Bu tip bir problem yaşıyorsanız, firmamıza canlı destek veya iletişim numaralarından ulaşabilir ve 7/24 İstanbul Kepenk Tamiri hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Otomatik kepenk kumandasız nasıl açılır?

Otomatik kepenk sistemlerinin en önemli parçalarından bir tanesi kumanda kontrol aletleridir. Bu el kumandaları bozulabilir, kaybolabilir veya çalınabilir. Bu durumlarda kepenkler nasıl açılır?

Otomatik kepenk sistemleri haraket edebilmek için kumanda cihazından gelecek sinyale ihtiyaç duymakyadır buna benzer bir durumla karşı karşıya kaldıysanız yapacaklarınız şunlardır;

·       Sahip olduğunuz kumanda kontrol aletlerinin pillerini değiştirin,

·       Manuel açma kutusunu anahtarla açtıktan sonra kepenkleri açmayı deneyebilirsiniz,

·       Otomatik kepenk davlumbaz kutusunu açarak motor kısımının manuel özelliğini var olup olmadığına bakabilir ve manuel çubuğu veya zinciri ile açma-kapama yapabilirsiniz.

Kepenk özellikleri kullanılan alana göre değişebilmektedir. Bundan dolayı üzerindeki motor sistemleri birbirinden farklı olabilmektedir. Böylece kullanmakta olduğunuz otomatik kepenklerde manuel kutusu veya manuel kullanım özelliği mevcut olmayabilir!

kepenk-tamiri-3

Eğer böyle bir probleme sahipseniz, yapabilecekleriniz sınırlıdır.

Kumanda pilini deneyip herhangi bir sonuç alamadıysanız, yetkili servis çağırmanızı öneririz.

Axxa Otomatik Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri, uzun yıllardan bu yana sektörün içinde kalite standartlarından uzaklaşmadan ve iş ahlakı bilincinde hareket etmekte olan bir firmadır.

Firmamız,müşterilerine İstanbul kepenk tamiri hizmetini İstanbul’un her bölgesine uzman ve yetkili ekipleriyle birlikte 7/24 teknik destek sağlamaktadır.

Otomatik kepenk açılmıyor ne yapmalıyım?

Kepenk sistemleri bir çok farklı nedenden dolayı arıza ve problem verebilmektedir. Bu tip problemlerden dolayı kepenkler açılmaz veya kapanmaz.

Kepenkleriniz açılmıyorsa bunun sebepleri şu şekildedir;

·       Kepenk motorunun arızalanması,

·       Elektrikli sistemlerde arıza,

·       Paletlerin sıkışması veya bozulması olarak sıralanabilir.

Bu tip durumlar ile karşı karşıya kalırsanız ilk olarak kesinlikle kepenk sigortalarını kontrol etmenizi öneriyoruz.

Eğer sigortaları kontrol ettiğinizde herhangi bir problem olduğunu görmüyorsanız, İstanbul kepenk tamiri servis hizmetine ulaşabilir ve profesyone ekipler eşliğinde işlerinizi halletirebilirsiniz.

İstanbul kepenk tamiri piyasada kullanılan tüm otomatik kepenk sistemleri için servis hizmetlerini 7/24 sağlamaktadır.

Bizlere iletişim numaralarımızdan, canlı destek hattından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.