Antalya'da yaşayan 23 yaşındaki Mehmet A.Y. bebekken kendisini evlatlık veren 61 yaşındaki babası Mehmet Fuat Saral’ı para yüzünden çıkan tartışmada başına mermer vurarak öldürdü.

Gözden kaçırmayın

Armağan Çağlayan: İptal edilen konser için dut yemiş bülbüle döndüler Armağan Çağlayan: İptal edilen konser için dut yemiş bülbüle döndüler

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan Mehmet A.Y., kullanılmayan kokoreç dükkanında kalan babası Mehmet Fuat Saral’la para yüzünden tartıştı. İddiaya göre 23 yaşındaki Mehmet A.Y., babası Saral’ın başına mermerle vurdu. Esnaf durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Sağlık ekipleri, Mehmet Fuat Saral’ın öldüğünü belirledi.

Cemil G.’nin ifadesi ile çevredekilerin beyanına başvuran polis ekipleri, şüpheli Mehmet A.Y.’nin babasıyla kavga ettikten sonra olay yerinden uzaklaştığını, yolda durdurduğu iki vatandaşa da ‘Babama bir şey mi oldu?’ dediğini belirledi. Gözaltına alınan Mehmet A.Y.’nin sağlık kontrolünde, 1.03 promil alkollü olduğu belirlenirken, ilk ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. Mehmet A.Y.’nin, babası Mehmet Fuat Saral'ın öldüğünden haberi olmadığını da söylediği öğrenildi. Saral'ın Mehmet A.Y.'yi bebekken başka bir aileye evlatlık verdiği belirtildi.