Parkta spor yapan hamile kadın saldırıya uğradı

4 aylık hamile kadın bir erkeğin saldırısına uğrayarak darp edildi

Parkta spor yapan hamile kadın saldırıya uğradı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde dört aylık hamile olan Ebru Tireli (32) evinin yakınında bulunan bir parkta spor yaparken kimliği bilinmeyen bir erkeğin saldırısına uğradı.

Kırmızı bir arabadan inen bir erkek, yürüyüş yapan Tireli’nin yanına gelerek, “Bir daha burada yürüyüp, spor yapmayacaksın” tehdidiyle ayakkabısını çıkarıp vurmaya başladı. Yüzüne aldığı darbelerle yere düşen Tireli, karnındaki bebeğini korumak için saldırgandan özür dilemek zorunda kaldı.

Tireli, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Hamileyim ne olur vurma diyerek yalvardım, ne olduğunu anlamadım. Gözü dönmüş bir şekilde bana vurmaya devam etti. Yere düştüm, başımı kaldırıma vurdum, bu kez üzerime çıkıp, yüzüme vurmaya devam başladı… Hem küfür ediyor hem de vuruyordu. Sonra birden beni bırakıp kaçtı.”
 
Bir an için bebeğini kaybettiğini sanan Tireli, saldırının ardından eşini arayarak hastaneye gittiklerini belirtti.
 
Tireli, “Hemen kontrol altına alındım, tek tesellimiz çocuğumuzun iyi durumda olması… Hamile olduğum için o parkta sürekli spor yapıyorum, zaman zaman kızım ile birlikte de o parka gidiyoruz, böyle bir şeye hiç rastlamadım. Üzerimde kapüşonlu bir mont vardı. Montumun her yeri kapalıydı. Erkek veya kadın olduğumun bile, ilk bakışta anlaşılması oldukça güçtü” dedi.

Saldırı haberlerinin ardından twitter'da Tireli'ye destek için 'EbruTireliYalnızDeğildir' tagı açıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2016, 19:35

Demokrat Haber'e destek vermek ister misiniz? >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER