Kadınlardan Hacıosmanoğlu'na: Kadın düşmanı dilinizi kadınların üzerinden çekin

Trabzon Demokratik Kadın Platformu, Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu'nun kadınlar ile ilgili söylediği sözlere sert tepki gösterdi

Kadınlardan Hacıosmanoğlu'na: Kadın düşmanı dilinizi kadınların üzerinden çekin

Trabzon Demokratik Kadın Platformu, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun kadınlar ile ilgili söylediği sözlere sert yanıt verdi.

Cumhuriyet'te yer alan habere göre Trabzonlu Kadınlar, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun kadın düşmanı sözleri üzerine yaptığı basın açıklamasında, "Bizler kadın gibi yaşamanın ne demek olduğunu, ne İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan ne de onun kadın düşmanı söylemlerde bulunma cürretini aldığı AKP'li bakanlardan öğrenmedik. Bizler kadın gibi yaşamanın ne demek olduğunu, doğanın talanına karşı direnen Tonyalı kadınlardan, Havva anadan öğrendik! Artık her köşeye sıkıştığınızda her zaman onurve başı dik yaşayan kadınları dilinize dolamaktan vazgeçin. İbrahim Hacıosmanoğlu'nu ve onun sırtını sıvazlayanları buradan bir kez daha uyarıyoruz; o eril, o kadın düşmanı dilinizi kadınların üzerinden çekin artık! Kadınların öfkesinden korkun. O kadınlar, kadın düşmanlarına Trabzon sokaklarını dar edecek!" ifadelerini kullandılar.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 21:36

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER