IŞİD'den Suriyeli kadına recm!

Zina yapmakla suçlanan bir kadın taşlanarak öldürüldü...

IŞİD'den Suriyeli kadına recm!

Suriye’de zina yapmakla suçlanan bir kadın yüzlerce kişinin önünde Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanları tarafından taşlanarak (recm edilerek) öldürüldü

El Arabiya’nın haberine göre, IŞİD’in elinde bulunan Suriye’nin kuzeyindeki Rakka kentinde Feddah Ahmed adlı bir kadın zina yaptığı gerekçesiyle suçlu bulundu.

Başına siyah bir örtü geçirilmiş olarak Rakka belediye binasının önündeki parka getirilen kadın önce yarı beline kadar toprağa gömüldü.

Ardından bir IŞİD militanı yüzlerce kişinin bulunduğu kalabalığa kadının taşlanarak ölüme mahkum edildiğini bildiren kararı okudu.

Kararı okuyan militan meydana yığılan taş yığınını göstererek kadının taşlanmasını istedi.

Ancak bir görgü tanığına göre kalabalık taşlamaya yanaşmayınca taşlama işini çoğunluğu yabancı olduğu belirtilen IŞİD militanları gerçekleştirdi.

Rakka’daki taşlı infazla birlikte Suriye’de son 24 saatte iki taşlanarak idam gerçekleştirilmiş oldu.

Önceki gün de Suriye’nin Tebke kasabasında Shamseh Abdullah adlı bir kadın evlilik dışı cinsel ilişkiyle suçlanarak aynı şekilde öldürülmüştü. (Taraf)

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2014, 12:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
isyakar
isyakar - 4 yıl Önce

Bu dinsizlerin analari bacilari avratlari fransa belcika hollanda almanya tum avrupa ulkelerine dagilmis kahpe cocuklainin sokaklarda erkekkere para karsilidi veriyorlar bu domuz soylari sakal birakip oraya resmen tecavuze gitmisler namusuzlarin pokitikasina bak o kadina kurban olun