'İğrenç kadın popoları pantolonla Meclis'e taşınıyor'

Vakit yazarı Nusret Çiçek'in bu yazısı çok tartışılacak...

'İğrenç kadın popoları pantolonla Meclis'e taşınıyor'

Adalet Bakanlığı'nda bakan danışmanlığı yapan emekli hakim Nusret Çiçek, Vakit Gazetesi'ndeki köşe yazısında, TBMM’de kadın milletvekillerine pantolon serbestisi getiren kanun teklifini eleştirdi.

Çiçek, "Sokaklar, dar pantolon giyen kadın popoları ile iğrenç bir manzara sergilerken, benzer manzaralar meclis çatısı altına taşınıyor" diye yazdı.

Bakan Fatma Şahin’in kadın milletvekillerine pantolon serbestisi için, Salih Kapusuz ile birlikte kanun teklifi hazırladığını belirten Çiçek şunları yazdı:

"Pantolon, muhteremlerin himmetleri sayesinde serbestleşecek... Ama tesettüre hâlâ geçit yok... Demek oluyor ki bu kez de bir başka açıdan Dallas dizileri geliyor ekranlara. Bundan sonra hanım milletvekillerini (kimileri daracık, kimileri dökük) pantolonlu seyredeceğiz. Eskiden CHP vardı kızıyorduk, şimdi ise halktan yüzde 49 oy alarak başa geçen bizimkiler var, haydi söyleyin bakalım kime kızalım?..

Bu ne hal yahu, bu ne dalalet? Sokaklar, dar pantolon giyen kadın popoları ile iğrenç bir manzara sergilerken benzer manzaraları meclis çatısı altına taşımanın ne işe yarayacağını bu millete anlattınız mı?"

“PANTOLON CİNSEL TEŞHİRDİR”

Pantolonun "cinsel teşhir" olduğunu da öne süren Çiçek, bir süre sonra Arap ülkelerinin meclislerinde de çarşafın kalkacağını öne sürüp şöyle dedi:

"Bu yapılan milli irade mi, yoksa, uydum Cumhuriyet Halk Partili Şafak Pavey’in vagonuna mı? Daha dün, başörtülü gazeteciyi içeriye almayan Meclis, bugün bayan milletvekillerine pantolon giydirmeye kalkıyor.

Arap Baharı deseler de inanmayın, yarın da onların meclislerinde çarşaf kalkacak, cinsel teşhirin birinci maddesi olan pantolon giyilecektir, bundan hiç şüpheniz olmasın... Ne diyelim, bütün bunlar yapanın edenin, omuz verenin ameli olsun. Her yapan, mahşer günü eserleri ile haşr olunur..."

ADALET BAKANI DANIŞMANIYDI

Nusret Çiçek, 1973’de Ankara Hukuk Fakültesi mezun olduktan sonra çeşitli il ve ilçelerde savcı ve hakim olarak çalıştı. Refahyol döneminde Adalet Bakanı Şevket Kazan’ın danışmanlığını yaptı. Personel Genel Müdür Yardımcısı, Tetkik Hakimliği görevlerinde bulundu. Ankara Başsavcı Vekilliği ve Ağır Ceza Mahkemesi hakimliğinden emekli oldu. (T24)

YORUM EKLE
YORUMLAR
t.c. coşkun
t.c. coşkun - 7 yıl Önce

bu sayın yazarımız pantolonlu erkek popolarının daha güzel olduğunu, bu güzelliğin öööle çirkin kadın popolarıyla bozulmamamasını istiyor demek ki..
kendisine bir şey önericem ama, mesajı sildirmeyelim şimdi:)))

n.i.
n.i. - 7 yıl Önce

guzel kariyer yapmis..

nirvana
nirvana - 7 yıl Önce

Nasıl bir ülkede yaşıyoruz kadınların sadece suç işleten varlıklar olarak erkeklerinde melake saf temiz olduğu ve kadınlar ne yaparsa erkekleri günaha sokmak için yaptıkları bir ülke.Erk zihniyetin örümcek beyinlerin herşeyi günahla ayıpla örten ama kendi zihniyetlerinden geçen cinsel sapıklıklarını kadınlar üzerinden onları suçlayarak anlatan zavallılar.Ülkede sizin gibiler yüzünden hergün 5 kadın ölüyor bir çok kadın tecavüze tacize uğruyor.Sizin gibi düşünenler yüzünden bu sistem bütün iğrençliğini sizde gösteriyor.Size tavsiyem cennet meraklıları o kadar istiyorsanız cenneti biraz şu zavvallı beyinlerinizi iyliğe insanların kurtuluşuna yorun sapık düşüncelerden vazgeçin zira o çok düşlediğiniz cenneten ilk siz kovulacaksınız.

Hayal Dünya
Hayal Dünya - 7 yıl Önce

Bu adamın hakimlik, savcılık yaptığı davaları düşünüyorum da...Böyle bir zihniyetten tarafsız olmasını, adil olmasını beklemek mümkün mü? Başörtüsüne özgürlük sözü ederken, diğerini karalamanın bir mantığı var mı? Dervişin fikri misali, demek ki kadınları yalnızca popo olarak görüp değerlendiriyor böyleleri. İğrenç olan görüntüler değil, böyle zihniyetler kanımca.