Cinsel saldırıdan kurtulmak isteyen genç kadın 10’uncu kattan atladı

20 yaşındaki dizi oyuncusu Gülay Bursalı, cinsel saldırıdan kurtulmak için 10'uncu kattan atladığı iddia edildi

Cinsel saldırıdan kurtulmak isteyen genç kadın 10’uncu kattan atladı
Dizi oyuncusu, üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Gülay Bursalı'nın, erkek arkadaşıyla gittiği günlük kiralanan apartman dairesinde emlakçı olduğu belirtilen şahsın cinsel saldırısıyla karşı karşıya kalınca 10’uncu kattan atlayarak yaşamına son verdiği iddia edildi.

Habertürk'ün haberine göre İstanbul Başakşehir'de dün sabaha karşı 04.00 sıralarında yaşanan olay şöyle gelişti: Aydın Üniversitesi öğrencisi dizi oyuncusu Gülay Bursalı, pazar gecesi erkek arkadaşı E.Ö. ile birlikte Avcılar’daki bir mekanda eğlendi. İddiaya göre ilerleyen saatlerde E.Ö., emlakçı arkadaşı C.İ.’yi arayarak günlük ev kiralamak istediğini söyledi. C.İ. de Başakşehir’deki daireyi kiraladı.

Daireye varıldıktan kısa süre sonra C.İ. de bir arkadaşıyla “Eşyalarımı alacağım” diyerek 10’uncu kattaki daireye gitti. İkili, Gülay’ın erkek arkadaşını dövüp cep telefonunu aldı. Ardından ilk olarak C.İ., genç kadını zorla bir odaya soktu. Daha sonra kimliği belirsiz arkadaşı da odaya girdi. Bir süre sonra pencereye çıkan genç kadın, “Yaklaşmayın atlarım” diye bağırdı. Saldırganlar durmayınca kendini pencereden boşluğa bırakan 20 Gülay olay yerinde hayatını kaybetti. Bursalı’nın cinsel saldırıya uğrayıp uğramadığı ise otopsi raporuyla kesinlik kazanacak.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Masası tarafından başlatılan soruşturmada polis, dövüldükten sonra cep telefonu gasbedilen E.Ö.’yü gözaltına aldı. Olayın ardındaki cinsel saldırıyı E.Ö.’nün ifadesi ortaya çıkardı. Polis, emlakçı C.İ. ile beraberindeki kimliği belirsiz arkadaşını yakalamak için çalışma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2016, 13:23

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER