Bir annenin yakarışı: 'Onur Özbizerdik kızımı öldürecek, yalvarırım onu kurtarın!'

Onur Özbizerdik'in döverek hastanelik ettiği M.Ç.'nin annesi: Cumhurbaşkanı’ndan, Aile Bakanı’ndan yardım istiyorum, yalvarıyorum onlara; bu şahsın elinden kızımı kurtarsınlar

Bir annenin yakarışı: 'Onur Özbizerdik kızımı öldürecek, yalvarırım onu kurtarın!'

Dündar Kılıç'ın torunu, Alaattin Çakıcı'nın da üvey oğlu olan Onur Özbizerdik'in döverek hastanelik ettiği M.Ç.'nin şikayetini geri almasının ardından Özbizerdik tarafından alıkonulduğunu iddia eden annesi, kızının hayatından endişe ettiğini belirterek kayıp başvurusunda bulundu.

Onur Özbizerdik’in sevgilisi M.Ç.’nin annesi, kızı için kayıp başvurusunda bulundu. Özbizerdik, dövdüğü M.Ç.’nin şikayetini geri almasının ardından savcılığa giderek ifade vermiş ve serbest kalmıştı. M.Ç.’nin annesi Zehra O., şöyle konuştu:

“Onur dün yine aradı, ‘Bak yine paraladım parçaladım’ dedi. Sonra kızım aldı, ‘Anne kurtar beni, öldürüyor beni, ölüyorum anne’ dedi. Hemen aldılar elinden telefonu. Tekrar aradım açmadı. Kızımı bulamıyorum. Öldürecek kızımı. ‘Annemi öldürdüler ben de onu öldüreceğim’ demişti.”

Zehra O., “Yakasını bırakmıyor kızımın. Beni 2.5 ay boyunca günde 50 kere aradığı için ruh tahlilini yapabilirim. Onun tedavi olabileceğini bile sanmıyorum” dedi. Kızının şikayetini geri çekmesiyle ilgili olarak ise “Şikayeti geri aldıran avukatı tanımıyoruz. Kızımın ‘Sevgilim vardı, ondan kıskandı. Ben hak ettim dayağı’ dediğine inanmıyorum, Kızım öyle bir şey demez. Bir anne olarak yemin ederim o ifadeyi kızım vermedi. Kızım kaçırıldı. Gece gündüz ölüsü gelecek bana diye düşünüyorum, Ciğeri yanan bir anne olarak söylüyorum bunu. Cumhurbaşkanı’ndan, Aile Bakanı’ndan yardım istiyorum, yalvarıyorum onlara. Bu şahsın elinden kızımı kurtarsınlar” dedi. (Habertürk)

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2015, 22:14
YORUM EKLE