Beyoğlu'nda otel odasında bir kadın dövülerek öldürüldü

Romanya uyruklu Türkiye vatandaşı Elena Carnelia, Beyoğlu'nda otel odasında dövülerek öldürüldü

Beyoğlu'nda otel odasında bir kadın dövülerek öldürüldü
Romanya uyruklu Türkiye vatandaşı bir kadın kaldığı otel odasında dövülerek öldürüldü. Elena Carnelia (41) adlı kadınla aynı odayı paylaşan İbrahim Timur (21) cinayet zanlısı olarak gözaltına alındı. Timur'un polis merkezindeki ifadesinde kadını dövdüğünü itiraf ettiği ancak önce kadının ona saldırdığını iddia ettiği öğrenildi.

SABAHA KARŞI OTEL ODASINA YERLEŞTİLER

Edinilen bilgiye göre olay sabaha karşı yaşandı. İbrahim Timur (21) ve Romanya uyruklu Türkiye vatandaşı Elena Camelia (41), Kuloğlu Mahallesi Sadri Alışık sokakta bulunan apart otele gelip bir odaya yerleşti.

POLİSE TESLİM OLDU

İbrahim Timur bir süre sonra kaldığı odadan çıkıp polise gitti ve aynı odayı paylaştığı kadını dövdüğünü söyledi. Otel odasına giden polisler kadının cansız bedeniyle karşılaştı.

ZANLI, ÖLEN KADINI SUÇLADI

Cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan İbrahim Timur'un ifadesinde kadının uykusunda ona saldırdığını, kendisinin de karşılık verdiğini iddia ettiği öğrenildi. Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından Elena Camelia'nın cesedi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Ruhsatsız olduğu belirlenen Otel kapatıldı.

(Kaynak: Evrensel)
Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 20:04

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER