Banu Güven tişört satıyor

NTV’den yolunu ayırmak zorunda kalan Banu Güven bakın ne yapıyormuş…

Banu Güven tişört satıyor

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı'nın 20. kuruluş yıldönümü için 8 tasarımcı 8 tişört tasarladı.  

Mor çatı gönüllüsü Deniz Marşan'ın koordinatörlüğünde yapılan çalışmada tasarımcılar Elif Cığızoğlu, Jale Hüsdoğan, Zeynep Tosun, Zeynep Erdoğan, Özgür Mansur, Ayşe Deniz Yeğin, Gamze Saraçoğlu ve Mehtap Elaidi ‘sığınaksız ve şiddetsiz bir dünya’ya ilişkin umutlarını tasarımlarına yansıttı.

Aylin Aslım, Azra Akın, Beren Saat, Banu Güven, Ebru Akel, Rojin, Sedef Avcı, Şebnem İşigüzel ise tişörtleri giyerek tanıtım desteği sağladı.

Tişörtler Tünel'deki Bilstore mağazasında ve www.gittigidiyor.com 'da satışa sunuldu.

Tüm tişörtleri görmek için tıklayın.

Tişörtlerin tüm geliri yine şiddetten zarar gören kadınların hayata tutunmaları için kullanılacak. Mor Çatı 20 yıldır, kadınların şiddet görmediği bir dünya için çalışıyor ve desteklerinizi bekliyor.

DEMOKRAT HABER


YORUM EKLE
YORUMLAR
Levent Akcasu
Levent Akcasu - 7 yıl Önce

Bu haberin veriliş biçimi bence sorunlu. BHaber başlığı bir eleştiri yapılıyor şeklinde verilmiş ve açık değil. Bence haber başlığı MOR ÇATI nın tişort kampanyasına Banu Güven de destek veriyor şeklinde olmalıydı.

EDİTÖR NOTU: O zaman da "Resmi Gazete" gibi yayın yapar hale gelmez miyiz? Evet, başlıkta okur yanıltılmamalı, ama bazen de başlıkta bir espri, muziplik, bir yaratıcılık iyi gelir... Okura da, haberi yapana da... "Banu Güven Tişört Satıyor" başlığı hiç de fena değil yani:)))