Yüksekova’da durdurulan polisin aracında yapılan aramalarda, zula içerisine gizlenmiş vaziyette 133 parça halinde 52 kilo 500 gram patlayıcı madde çıktı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde sürücülüğünü İstanbul’da aktif olarak görev yapmakta olan bir polis memurunun yaptığı araçtan 52 kilo 500 gram patlayıcı çıktı.

Polis gözaltına alınırken, patlayıcı madde gerekli tahkikat yapılmak üzere Yüksekova TEM Büro Amirliği görevlilerine teslim edildi.

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü'nce yapılan çalışmalar neticesinde, sürücülüğünü İstanbul ilinde aktif olarak görev yapmakta olan polis memurunun yaptığı araç, Yüksekova ilçesi çıkışında durduruldu.

133 PARÇA HALİNDE 52 BUÇUK KİLO PATLAYICI

Habertürk’ün aktardığı habere göre araçta yapılan aramalarda, stepne havuzunun alt kısmına yapılmış zula içerisine gizlenmiş vaziyette 133 parça halinde 52 kilo 500 gram patlayıcı madde ele geçirildi.

Gözden kaçırmayın

DEÜ'de 'kişiye özel öğretim üyesi ilanı' iddiası bir kez daha meclis gündeminde DEÜ'de 'kişiye özel öğretim üyesi ilanı' iddiası bir kez daha meclis gündeminde

POLİS GÖZALTINA ALINDI

Polis gözaltına alınırken, suç unsuru patlayıcı, soruşturma yapılmak üzere Yüksekova TEM Büro Amirliği görevlilerine teslim edildi.