İstanbul, tarihi ve Türk geleneklerinin esintisi içinde olan Türkiye’ nin nadide şehirlerinden biridir. Birçok gelenek ve göreneklerin yaşatıldığı ve geçmişten günümüze ulaştırıldığı her alanda eserlerin İstanbul da yaşatıldığını görürüz. Lokma tatlısı da geçmişten gelen harika bir lezzet olarak hayır işlerinde bir numaralı lezzetlerimizden biridir. İstanbul’da lokma döktürebileceğiniz ve mobil araçlar ile her yere hizmeti götürebilecek birçok lokmacı bulunabilir.

Türk ve Osmanlı mutfağı lezzetlerinin yaşatıldığı şehrimizde tatlı geleneği de halen canlılığını korumakta. Hayır işlerinde veya sevinçlerin paylaşıldığı güzel zamanlarda, mutluluğun çoğalması adına döktürülen lokma tatlısı da bu lezzetlerin başında yer alır.

İstanbul’da lokma geleneği, diğer şehirlerimizde olduğu gibi burada da halen yaşatılmaktadır. Profesyonel ve yetenekli ellerden çıkan, yılların tecrübeleri ile yoğrulmuş ve hazırlanmış lokmanın verdiği haz da o kadar keyiflidir. 

İstanbul da lokma döktürmek için birçok lokmacı bulabilirsiniz. Fakat güvenilir ve tüm hijyen ve temizlik kurallarına uyan yerlerin ellerinden çıkan lokma ile diğer lokmacılar kıyaslanmamalıdır. Öyle ki hayrınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz, işini hakkı ile yapan yerler kolay bulunmazlar. Adı ve yaptığı işler seneler boyunca hep güzel olarak anılan, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan hayır lokması gibi güvenilir lokmacılar bulmak oldukça zorlaştı.

Lokma döktürmek istediğinizde evde yapabilecek durumda olsanız bile gerekli insanlara dağıtılması ve ulaştırılması için lokmacılardan hizmet almak doğru bir tercih olacaktır. Hayır lokması sizin istediğiniz miktarlarda bütçenize uygun olarak lokmalarınızı hazırlayıp mobil lokma araçları ile gerekli şekilde özenli dağıtımını yapar.

Hayır Lokması Fiyatları

İstanbul’da lokma döktürme fiyatları işletmelerin hizmet kalitesine göre değişkenlik gösterir. Dökülecek lokmanın miktarı ve fiyatı müşteri ile birebir konuşularak belirlenir.

Fiyatlara lokma yapımında kullanılacak malzemeler ve dağıtımda kullanılacak tabak, çatal, peçete vb. malzemeler de dâhil edilerek fiyat verilir. Detayları görüşmek üzere https://hayirlokmasi.com.tr adresinden ya da 0 (530) 060 80 60 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatları belirleyip yapacağınız hayırda bizimde katkımızın olmasını sağlayabiliriz.

Lokma fiyatları İstanbul ilinde dağıtılacak kişi sayısına göre değişkenlik gösterir. Ortalama 750-1000 TL civarında başlar ve kişi sayısına göre artar.

Lokmalar her gün taze olarak yapılır ve mobil araç kullanılarak kişin istediği yerlerde dağıtım yapılır. Çalışanlarda bone, eldiven, kolluk ve önlük gibi koruyucu kıyafetlere özen gösterilir. Gerekli hijyen ve temizlik kurallarına uyularak temiz bir hizmet sağlanır. Mobil araçlarda taze taze ve sıcak şekilde lokmalar dökülür ve daha kolay dağıtım sağlanır. Hayır lokması sadece İstanbul içinde değil İstanbul çevre illerinde de hizmet vermektedir. Bize kaç kişilik lokma döktürmek istediğinizi belirtin ve gerisini bize bırakın. Hayrınızın bizimle doğru adreslere ulaşacağından şüpheniz olmasın.