İspanya ve Rusya'da yaşayan Sergey Protosenya ile Vladislav Avayev'in ilk önce aile üyelerini öldürüp, daha sonra intihar ettikleri öne sürüldü.

Gözden kaçırmayın

İYİ Partili Subaşı: Kürt meselesini 'sorun yok biz kardeşiz' diyerek çözemezsiniz İYİ Partili Subaşı: Kürt meselesini 'sorun yok biz kardeşiz' diyerek çözemezsiniz

İki Rus oligarkın, aynı gün önce aile üyelerini öldürüp daha sonra intihar ettikleri öne sürüldü. Girona'nın Lloret de Mar yerleşim yerinde yaşayan doğal gaz firması Novatek'in başkan yardımcısı 55 yaşındaki Sergey Protosenya'nın, evinde önce eşi (53) ve kızını (16) öldürdüğü, daha sonra da intihar ettiği iddia edildi. 20 Nisan'da meydana geldiği belirtilen olay, Protosenya'nın Fransa'da yaşayan oğlunun ailesinden haber alamayınca Girona'daki eve gelip içeride cesetleri görmesi ile oraya çıktı. 

ESKİ ÜST DÜZEY KREMLİN YÖNETİCİSİ VE AİLESİ DE ÖLÜ BULUNDU 

Aynı gün, bu sefer Moskova'da, Gazprombank'ın eski başkan yardımcısı ve eski üst düzey Kremlin yöneticisi Vladislav Avayev Moskova, evinde eşi ve kızıyla ölü bulundu. Bazı kaynaklar haberi aile içi şiddet olarak verse de, bazıları intihar şüphesi üzerinde duruyor. 

Kaynak: Gazete Duvar