Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında pencerenizi açmak istediğiniz zaman, sinekler bu duruma engel olabilir. Fakat pencerelerinize uygun sineklik kullanımıyla evinizi ya da bulunduğunuz herhangi bir alanı sineklerin size müdahale etmesine izin vermeden, kullanabilirsiniz. Peki, içten takmalı sineklikler nasıl kullanılır? sinekliksistemleri.com.tr bizi kırmadı ve bilgileri bizimle paylaştı!

Rahat Bir Yaz İçin Sineklik Kullanımı

Yaz aylarında evin havasını tazelemek istediğinizde, pencereleri sık sık açmak isteyebilirsiniz. Bu durum özellikle aşırı sıcaklarda gerçekleşir.

>     Ferahlamak, rahatlatmak ve aynı zamanda evinizin havasını yaz sıcaklarında değiştirmek için neredeyse pencere gece ya da gündüz kapatılmaz.

ÖNERİ! Açık kapı ya da pencerelerden evinize davetsiz olarak giren sinek ve böbreklerden sıkılıyorsanız, bunun için en uygun sineklik modellerini kullanabilirsiniz. Sinekliksistemleri.com web sitemizi ziyaret ederek, birbirinden farklı modellerdeki sineklikleri kendi eviniz için tercih edebilirsiniz.

İçten takmalı sineklikler; İçten ayarlamalı sistemi ile mevcuttur. Tak çıkar mantığı bulunur. Yaz aylarında takabilirsiniz. Kış aylarında çıkartabilirsiniz. Bu tamamen sizin kendi tercihinize bağlıdır. Sinekliği pencereye takmak ya da çıkarmak basit bir şekilde gerçekleşir. 

Stor Perde Görünümlü Stor Sineklik 

Stor sineklik, ayarlamalı sinekliklerdir. Görünüm açısından, genel olarak tercih edilir.

  • Stor sineklik, katmanlı bir şekilde bulunmaktadır.
  • İşyeri, ofis ya da genel olarak ev içerisinde tercih edilir.
  • Böcek, sinek ya da dışarıdan gelen istenmeyen etmenlere karşı koruyucudur.
  • Kendi pencerenizin ya da kapınızın ölçümüne göre tercih edebilirsiniz.
  • Her türlü alanda kullanılması mümkün. Burada bir sınırlama bulunmaz.

Stor sineklik kullanımı; Tamamen stor perdeler gibidir. Yukarı doğru çektiğinizi katlanır. Aşağıya doğru indirdiğinizde, tekrardan kapanma gerçekleşir. En uzun ömürlü sineklik modellerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. 

Evinizin Havasını Değiştiren Plise Sineklik

Plise sineklik, kendi içerisinde farklı modellerine göre ayrılmaktadır. Siyah ve gri renklerde bulunur. Plise sineklik için eşik rampaları;

- Tek taraflı rampa

- Ya da çift rampalı olarak yer alır. Burada kendi tercihinizi yapabilirsiniz veya evinizin genel görünümüne göre de ideal alternatif yöntemler sunulmaktadır.

Yatay ya da ikili şekilde açabilirsiniz. Yalnızca pencerelerde değil, kapılarda da kullanılması mümkün. Farklı birçok modelle, sineklere veda edin!