Meteoroloji tarafından yayımlanan verilere göre, dünyada etkisini gösteren sıcak hava dalgası etkisini sürdürmeye bu hafta da devam edecek. Birçok ilde ise hava sıcaklıkları yarından itibaren artacak.

SICAKLIK BİRKAÇ DERECE DAHA ARTACAK

Meteoroloji’nin tahminlerine göre, hafta sonu İstanbul’da 30 derece dolaylarında seyreden hava sıcaklığı yeni haftada birkaç derece daha artışa geçecek. Karadeniz’in doğusu hariç hiçbir bölgede kayda değer bir yağış yaşanmayacak.

YURTTA HAVA DURUMU

Meteoroloji'nin açıklamasına göre, yurdun kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Tokat'ın kuzeyi ile Van'ın doğu kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Anne çocuklarının velayetini istedi, mahkeme avukatın velayetini anneye verdi Anne çocuklarının velayetini istedi, mahkeme avukatın velayetini anneye verdi

Rüzgârın ise Marmara'nın güneybatısı, Kıyı Ege, Akdeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun batısında kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) esmesi bekleniyor.