Oyuncu Hafsanur Sancaktutan, intihar girişiminde bulunduğu iddialarına yanıt verdi.

"Böyle bir habere maruz kaldığım için çok üzgünüm" diyen oyuncu, iddia hakkında yasal süreç başlatacağını açıkladı.

Söylemezsem Olmaz programı yorumcularından Bircan Bali'nin ortaya attığı iddia hakkında konuşan Sancaktutan, yasal süreç başlatacağını belirttiği açıklamasında şöyle konuştu:

"Herkese merhaba, Biraz önce TV'de yayınlanan bir magazin programında beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir haber yapıldı. Tedavi olduğum hastaneden gerekli raporları alarak yasal bir süreç başlatacağım için avukatım tarafından bu aşamada detaylı bir açıklama yapmamam istendi. Tek söyleyeceğim 22 yaşında ailesini, işini ve hayatını çok seven bir gencim! Böyle bir habere maruz kaldığım için çok üzgünüm. Basında ve sosyal medyada bu konuda vicdanlı davranılacağına inanıyor, habere itibar edilmeyeceğini umuyorum. Hassasiyet gösteren herkese teşekkür ediyorum."

fotoram-bj7Y

Açıklamasının ardından bileklerinin göründüğü bir fotoğraf paylaşan oyuncu, "Çok fazla mesaj geldi... Böyle bir fotoğraf koymak zorunda kaldım, çok üzgünüm" ifadelerini kullandı.

ekran-goruntusu-383-eSeC

Bircan Bali, önceki akşam yaptığı paylaşımda ünlü bir ismin intihara teşebbüs ettiğini öne sürmüş, "Maalesef üzücü bir magazin haberi vermek için siyah fondayım! Çok ünlü bir kadın oyuncu dün gece intihara teşebbüs edip, bilelerini kesti ve aynı zamanda da ilaç içti. Şu an hala hastanede, çok şükür ölmedi. Nedenini araştırıyorum. İsmi, programımda açıklayacağım!" demişti. Bali program sırasında ise bu ismin Hafsanur Sancaktutan olduğunu iddia etmişti.