Megapol İzmir güvenlik kamerası ve alarm sistemleri öncü firma olarak tüm yaşam alanlarınızda sizi güvende tutuyor. İzmir alarm sistemleri ile evinizde, iş yerinizde, fabrika ya da ofis gibi alanlarınızda meydana gelebilecek her türlü tehlikeye karşı sizleri koruyor. Hırsızlık, yangın, acil sağlık yardımı, gaz kaçağı, su baskını ya da panik durumları gibi tüm güvenlik gereksinimleri için son teknolojik ekipmanları sağlıyor. Tüm yaşam alanlarınızda iç ve dış tüm tehlikeli durumlara karşı en yeni ve en hızlı çözümler üretiyor. Siz de yangın, hırsızlık, su baskını, doğal gaz kaçağı ya da tıbbi alarm ve acil sağlık yardımı gibi durumlarda sevdiklerinizi güvende tutmak istiyorsanız Megapol İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Ev Alarm Sistemleri

Evinizdeyken ya da siz uzaktayken evinizi, eşyalarınızı ve değer verdiklerinizi her türlü tehlikeye karşı güvenle koruyan İzmir ev alarm sistemleri ile tüm önlemleri alabilirsiniz. İzmir ev alarm sistemleri için sizin talebiniz doğrultusunda Megapol güvenlik personelleri ücretsiz keşif ile saha çalışması yapıyor. Daha sonra ihtiyacınıza yönelik olarak en doğru ve en uygun alarm sistemi belirleniyor. Ev içi ya da ev dışı mekânlarınız için en son teknoloji alarm sistemi ile sizi güvence altına alıyor. Alarm sistemleri kablolu alarm sistemi ya da kablosuz alarm sistemi olarak dilediğiniz şekilde olabilmektedir.

Yıllara dayanan iş tecrübesi, en uygun fiyatlandırma, anında çözüm ve teknik destek hizmetleri ile Megapol güvenlik kamerası ev alarm sistemleri konusunda sizlere yardımcı oluyor.

İzmir İş Yeri Alarm Sistemleri

İş yeri alarm sistemleri ile Megapol güvenlik iş yerinizde tüm tehlikelere karşı önlemleri alarak son teknoloji alarm sistemleri ile sizlere güvenliği vaad ediyor. Gaz kaçağı, su baskını, yangın ya da hırsızlık gibi olası tüm riskleri en aza indirmek adına profesyonel ekipleri ile ücretsiz keşif hizmeti yapılıyor. Ayrıca iş yerinizden ister uzakta olun ister yakında kötü niyetli kişilere karşı sevdiklerinizi ve iş yerinizi korumak Megapol güvenlik sistemleri ile artık çok kolay… İş yerinizde iç ve dış mekânlarda meydana gelebilecek her türlü tehlikeye karşı alarm sistemi ile önlem alabilirsiniz. İş yeri alarm sistemi olarak müşterilerin isteğine bağlı olarak kablolu alarm sistemi ya da kablosuz alarm sistemi tercih edebilirsiniz.

İzmir Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?

  • Ev ya da iş yeri alarm sistemi ile dış kapıda bulunan manyetik dalga bileşenlerinin ayrılması durumunda alarm sistemine sinyal gider.
  • Dış kapı açıldığında uyarı sinyalini durdurmak için 15 saniye içerisinde önceden belirlenen kullanıcı şifresinin girilmesi gerekir. Bu süre abonenin belirleyeceği başka bir süre olarak da belirlenebilir. Şifre doğru bir şekilde girildikten sonra alarm sistemi devre dışı kalır.
  • 15 saniyeden daha uzun süre geçtiği halde şifre girilmediyse ya da yanlış girildiyse alarm sistemi devreye girer. Eğer şifre doğru girildiyse alarm sistemi devre dışı kalır.
  • İzmir ev alarm sistemi devreye girdiğinde alarm izleme merkezine sinyal gönderilir. İzleme merkezi temsilcisi anında müşteri ile iletişime geçerek durumu haber verir. Kullanıcının varsa alarm sistemi telefon uygulaması da bu esnada bildirim gönderir. Alarm sinyalinin çeşidine göre polis, itfaiye ya da ambulans gibi birimlerin de adrese yönlendirilmesi sağlanır.

Siz de ev ve iş yerinizde alarm sistemleri ile güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız izmir alarm sistemleri konusunda en tecrübeli firma olan Megapol güvenlik kameraları ve alarm sistemleri ile hemen iletişime geçebilirsiniz.