Yenikapı mitinginde Kılıçdaroğlu anonsuna yuhalama

Yenikapı’daki “Demokrasi ve Şehitler Mitingi”nin davetlilerinden CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun adının anons edildiği anda yuhalama sesleri yükseldi

Yenikapı mitinginde Kılıçdaroğlu anonsuna yuhalama

Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Yenikapı Meydanı’nda yapılacak olan “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” saat 17.00 itibariyle başladı.

Mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı Binali Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve Kuvvet Komutanları katılıyor.

KILIÇDAROĞLU ANONSUNA YUHALAMA

Mitingin sunuculuğu üstlenen Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Genel Koordinatörü Orhan Karakurt, liderlerin buradaki buluşmada bir arada olacağını hatırlatıp isimlerini anons ederken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ismini anons ettiği esnada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yuhalandı.

Kılıçdaroğlu’nun adının anons edildiği anda yükselen yuhalama seslerinin videosunu DHA paylaştı.

Kılıçdaroğlu’nun yuhalamasına tepki gösteren Karakurt ise, “Asla, bugün bütün liderleri bağrımıza basacağız. Gün birlik günü” diyerek telkinde bulundu.

Bunun üzerinde Kılıçdaroğlu’nun ismi yeniden anons edildi, bu kez de kalabalıktan alkış sesleri yükseldi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2016, 11:03
YORUM EKLE