Yeldana Kaharman'ın otopsi raporunu ortaya çıkaran gazeteciye soruşturma

Baransel Ağca, Sedat Peker'in iddiaları ile tekrardan gündeme gelen Yeldana Kaharman'ın ölümüyle ilgili otopsi raporunu ortaya çıkarmıştı

Yeldana Kaharman'ın otopsi raporunu ortaya çıkaran gazeteciye soruşturma

Şüpheli bir şekilde yaşamını yitiren Yeldana Kaharman'ın otopsi raporlarını ortaya çıkaran gazeteci Baransel Ağca hakkında soruşturma başlatıldı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in, Kaharman’ın ölümüyle ilgili AKP Elazığ Milletvekili ve Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar’ı sorumlu tutan açıklamalarının ardından Ağca, otopsi raporlarına ulaşıp kamuoyuyla paylaşmıştı.

Soruşturma hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ağca, "Muhtemelen yine eski bir tweeti suç unsuru yaptıkları fakat aslında gazetecilik faaliyetini cezalandırdıkları bir soruşturma" dedi.

"Savcılık yine hakkımda soruşturma açmış. İl dışında olduğum için bayram sonu ifadeye gideceğim" diyen Ağca, "Muhtemelen yine eski bir tweeti suç unsuru yaptıkları fakat aslında gazetecilik faaliyetini cezalandırdıkları bir soruşturma. Siz siz olun savcılarımızı göreve çağırmayın" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 10:29

YORUM EKLE
YORUMLAR
güvenlik kime emanet
güvenlik kime emanet - 3 ay Önce

elazığı bilmezdik bu kız sayesinde tanıdık sonra kız puf diye yok oldu.böyle devlet olurmu Allah aşkına biri söylesin.insanların can namus güvenliği yok.sedat peker ilk kez vatana millete hayırlı bir iş yaptı bunları ifşa etti.

SIRADAKİ HABER