Yarkadaş: Habertürk yönetimi Veyis Ateş'e 'odanı boşalt' dedi

Barış Yarkadaş, Veyis Ateş hakkında yeni bir iddiada bulundu

Yarkadaş: Habertürk yönetimi Veyis Ateş'e 'odanı boşalt' dedi

Barış Yarkadaş, Habertürk TV yönetiminin, Sedat Peker'in iddiaları sonrası Veyis Ateş'ten savunma istediğini ve odasını boşaltmasını talep ettiğini iddia etti.

Yarkadaş, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "HABERTÜRK TV yönetimi, bugün Ana Haber Spikeri Veyis Ateş'in savunmasını istedi. Yönetim, tartışmaların odağındaki Ateş'ten odasını boşaltmasını da istedi. Görünen o ki; Spiker Ateş, savunmasının ardından kanalla yollarını mecburen ayıracak. Kanal yönetimi bu konuda kararlı" ifadelerini kullandı. 

'AÇIKLAMA YAPACAĞIM' DEDİ AMA SUSTU

Veyis Ateş, Sedat Peker'in hakkındaki iddiaları üzerine Habertürk'teki haber programını sunmamış, "Bugün olmayacağım. Sonrasına da kamuoyu açıklaması yapacağım" demişti. Odatv'deki haberde, Ateş'in "Ekrana çıkmamanızın Sedat Peker'in açıklamalarıyla ilgisi var mı" sorusuna da "Peker'in açıklamalarıyla ilgisi yok. Bu süreçler tamamen benimle alakalı" dediği belirtilmişti. Ateş bugüne kadar herhangi bir açıklama yapamadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
bu ülke adam olurmu karar verin
bu ülke adam olurmu karar verin - 2 ay Önce

zaten duyuyorduk sedat peker sayesinde dahada pekişti ülkede hukuk olmadığı bir kez daha ispatlandı.çek senet sorunlarını mahkeme değil mafya çözüyor olması ve işin daha kötü tarafı sahte kimlikle düzenlenen çekle milletin malına çökülüyor olması ve işin daha da kötüsü bunu asayiş güvenlik sağlıyacak kurumlarını yöneten kişilerin işin için olması ve bunlara hamilik yapan bir iktidar zihniyyetinin bulunması ve bunları hala görmeyen bunlara taparcasına oy veren halk kitlesi çık çıkabilirsen işin içinden.yani dışarda düşman aramaya gerek yok düşman baş koltuklarda oturuyor.

SIRADAKİ HABER