Vatan Şaşmaz'ın annesi ve eski eşinin ifadesi alınacak

Filiz Akel'in ağabeyinin iddiaları üzerine Şaşmaz'ın anne ve eski eski eşinin ifadelerine başvurulacağı bildirildi

Vatan Şaşmaz'ın annesi ve eski eşinin ifadesi alınacak

Pazar gecesi Beşiktaş'taki 5 yıldızlı bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen sunucu Vatan Şaşmaz cinayetinde soruşturma genişletiliyor.

Vatan Şaşmaz'ın annesi ve eski eşinin ifadeleri alınacak. Ünlü sunucunun annesi ve eski eşinin ifadelerinin önümüzdeki günlerde alınması bekleniyor.

Eski manken Filiz Aker'in abisinin iddialarının ardından harekete geçildiği öğrenildi.

Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer, '11 yıl önce tanıştılar. Vatan ilk eşiyle ABD'de Filiz'e misafir oldu. Ev almak için 130 bin dolar aldı, ödemedi. Vatan onun adına Forex'te para yatırıyordu. 2.5 milyon doları gitti' dedi.

“Kardeşimin parasını yediler. Dolandırdılar” iddiasında bulunan Sümer Bayer, “1.5 aydır otelde kalıyordu. Cezaevinden çıkınca 2 gün birlikte zaman geçirdik. Beni Boğaz’da yemeğe götürdü. Morali iyiydi. Cuma günü İzmir’e ailemin yanına geldim. Olay günü de saat 16.17’de beni aradı. ‘Ben bugün Hollanda’ya gideceğim. Yarın seni ararım’ dedi. Sonrasında ağabeyim aradı ve ‘Filiz, Vatan Şaşmaz’ı öldürmüş’ dedi. Ablamı ruh hastası ve takıntılı bir âşık gibi gösteriyorlar. Özellikle de öz yeğeni olan Dora Ercan. Kardeşim aklı başında ve psikolojik sorunları olmayan biridir. Olayın nedeni Filiz’in parasını alamamasıdır.”

(Kaynak: Medyafaresi)

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 09:21

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER