'Türkün gücünü göreceksiniz' diyen Özel Harekatçı' özür mü diledi?

PKK tarafından kaçırıldığı iddia edildi

'Türkün gücünü göreceksiniz' diyen Özel Harekatçı' özür mü diledi?

Özel Harekat Başkomiseri Ersin Demirel'in PKK tarafından kaçırıldığı, Yüksekova ve Kürt halkından özür dilediği iddia edildi.

ANF tarafından yapılan haberde, Yüksekova'da bir şantiyede çalışanların ellerini arkadan kelepçeleyip yere yatıran birliğin sorumlusu olduğu ve 'Türkün gücünü göreceksiniz' diyerek işçileri tehdt ettiği idda edilen Özel Harekat Başkomiseri Ersin Demirel'in PKK tarafından kaçırıldığı iddia edildi.

PKK YANLIŞ KİŞİYİ Mİ KAÇIRDI?

Radikal Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz ‏ise haberler hakkında şunları yazdı:

"PKK, yaptığı açıklamada "Türkün gücünü göreceksiniz" diyen polisi kaçırdığını açıkladı. ancak emniyet kaynakları bunu yalanlıyor

Dersimli iki haber kaynağım PKK tarafından kaçırılan kişinin "Pertekli Deli Ersin" diye bilinen Ersin Demirel olduğunu ifade ediyor

Ersin Demirel, geçen günlerde "PKK tarafından aracım yakıldı" diyerek Pertek halkından para toplamış. Sanırım PKK yanlış kişiyi kaçırdı"


İlerleyen saatlerde ANF'nin web sitesinden ilgili haberin kaldırıldığı görüldü. Hakkari Valisi Yakup Canbolat da, PKK'nin, Yüksekova'da bir polisi kaçırdığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu açıkladı.

İlgili haberler:

'Türk'ün gücünü göreceksiniz' diyen özel harekatçı PKK'nin elinde iddiası


Özel harekatçının kaçırıldığı haberi yalanlandı

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 22:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Feyman
Feyman - 3 yıl Önce

Kimi kandiriyonuz len ibibikler bu bizim deli ersin yaw çok komiksiniz beni güldürdünüz.Allah sizi güldürmesin.

genç
genç - 3 yıl Önce

sayın halil amca, biz kürt türk şimdiye kadar hiç ayırmadık. bana saçma geliyor. insanın seçme hakkı olmadığı bir konuda bir insanı eleştiremezsin. bunlar bizim renklerimizdir. yanlız şöyle bir konu var, pkk taraflı kürt vatandaşları bir özeleştiri yapmalıdır.

Aa
Aa - 3 yıl Önce

Yalancılar

genç
genç - 3 yıl Önce

halil amca bu haber yalanmış yaw. bak oku

hakkari'nin yüksekova ilçesinde sosyal medyaya yansıyan görüntülerde yerde yatan teröristlere türkün gücünü göreceksiniz diye bağıran polis memurunu kaçırdığını iddia eden terör örgütü pkk yanlısı siteler ve hesapların palavra attığı ortaya çıktı.
terörle mücadele yasası'nın 7. maddesi gereği söz konusu olayın ertesi günü farklı bir şehirde görevlendirilen e.d. ile görüşen meslektaşları kaçırılma palavrasının propaganda amacı taşıdığını, pkklı teröristlerle mücadeleye geri dönmek için sabırsızlandığını aktardı. tem yasanının 7.maddesi gereğince terörle mücadelede görev alan polis memurları farklı kimlik alma, estetik ameliyatla yüzünü değiştirme gibi pek çok haktan yararlanabiliyor.

şoför
şoför - 3 yıl Önce

Orda bende vardım yalan söylüyorlar adam bu değil hepsi psikolojik savaş ufak atın civcivler yesin

Operator
Operator - 3 yıl Önce

Yere yatirilanlarin icinde bende vardim adam buydu aramizda osmaniye malatya li iscilerde vardi herkese hakaret ediyordu simdi buna uzuldum desem yalan olur dinya dewrane

genc
genc @Operator - 3 yıl Önce

yalancı :)

Mahmut güzer
Mahmut güzer - 3 yıl Önce

Arkadaşlar lütfen şunları hatırlayalım.
Hepimiz insanız ve aynı gemide bulunuyoruz ve birgün mutlaka öleceği ve yaptıklarïmïzdan sorumluluk.
Hiç kimsenin bir başkasını öldürme hakkı olamaz.

Zaza Cewlig
Zaza Cewlig - 3 yıl Önce

En iyi şekilde agirlanmali gerillanın gücünü görmeli ve kürt ulusal mucadelesini benimsedikten sonra topluma kazandırılmalıdır ..

tc
tc @Zaza Cewlig - 3 yıl Önce

he , ağırlasınlar. deliymiş adam. insanca davransınlar. )) benim o kadar zaza arkadaşım var pkkyı lanetleyen. bi sen çürük yumurtasın