Tuğçe Kazaz'dan iktidar ve muhalefete erken seçim tavsiyeleri

Kazaz, sosyal medyadan erken seçim analizi yaptı

Tuğçe Kazaz'dan iktidar ve muhalefete erken seçim tavsiyeleri

Tuğçe Kazaz 24 Haziran'da erken seçim yapılacağının açıklanmasının ardından sosyal medya hesabından muhalefet partilerine, iktidara ve vatandaşlara tavsiyelerde bulundu.

Eski model ve oyuncu Tuğçe Kazaz Twitter hesabından şunları yazdı:

"Muhalefet partilerine tavsiyem oyların bölünmemesi için tek bir aday çıkartmaları ve bu adaya da halkla birlikte karar vermeleridir. Ayrıca belirlenen yasal sürecin son gününe kadar bu adayın isminin açıklanmamasıdır. 

İktidara tavsiyem ise ekonomik krizi daha da tırmandırmamaları ve vatan millet vurgusuna ağırlık vermeleridir. Çünkü fakirleşen bir toplumun elinde kalan tek şey vatandır, onu da kaybetmemek için her şeyi göze alır.

Vatandaşa tavsiyem ise birlik ve beraberlik içinde aklı selim bir şekilde bu hayati seçime girmeleri ve insanlık onuruna yakışır şekilde, geleceklerine hakaret ve ötekileştirmelerden uzak karar vermeleridir. Çünkü vatanı vatan yapan toprak değil, o toprağın üzerinde yaşayanlardır

Zira siyasiler oy almak ve güçlerini kaybetmemek uğruna bir çok yola başvurabilirler, ama biz siyasiler uğruna birbirimizi kaybeder ve birbirimize düşman kesilirsek, işte o zaman vatan diye bir şey kalmaz."

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 15:30

Demokrat Haber'e Bağış Yap >>>

YORUM EKLE
YORUMLAR
DEMOKRAT HABER'e yaziklar olsun ...!
DEMOKRAT HABER'e yaziklar olsun ...! - 2 yıl Önce

Gundemde kalabilmek icin ve bedava reklam icin her firsatta her yola basvuran bu sozde sanatcilarin demeclerine yer verip haber konusu yapan DEMOKRAT HABER gibi ciddi bir yayin organi dilerim hatasini gorur ve bunlarin oyunlarina alet olmaz artik

SIRADAKİ HABER