THY: Biletli yolcu yasaktan muaf

THY, mobil biniş kartı veya bilet ekran görüntüsünü ibraz eden yolcuların, sokağa çıkma yasağının uygulandığı 21.00-05.00 saatleri arasında havalimanına ulaşabileceklerini duyurdu

THY: Biletli yolcu yasaktan muaf

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan kararlar doğrultusunda bu akşamdan itibaren hafta içi 21.00-05.00 saatleri arasında, hafta sonu ise tam sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Bu durum, biletli yolcuların uçuştan belli bir saat önce havalimanına nasıl ulaşacakları sorusunu gündeme getirince, Türk Hava Yolları (THY) bir açıklama yaptı.

THY, yeni bir karar alınıncaya kadar hafta içi saat 21.00-05.00, hafta sonu cuma 21.00'den pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacak olması üzerine sosyal medyadan bir duyuru yaptı.

Duyuruda, "Yolcularımız, kısıtlama süresince yapılacak kontrollerde uçuşlarına dair bir belge (mobil biniş kartı veya bilet ekran görüntüsü) ibraz ederek ulaşımlarını sağlayabileceklerdir. Konuyla ilgili güncel gelişmeleri ve duyuruları web sitemizden takip edebilirsiniz" ifadeleri kullanıldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 16:29

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER