Star'a sosyal medyadan tepki: #ŞirretHavuzMedyası, #FigenYüksekdağYanlızdeğildir

HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ'ı hedef gösteren Star'a tepki yağıyor

Star'a sosyal medyadan tepki: #ŞirretHavuzMedyası, #FigenYüksekdağYanlızdeğildir

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a 'ilan-ı aşk etmesi'yle tanınan Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Star gazetesinin, HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ı hedef gösteren "Susturun şu şirreti" başlıklı haberine sosyal medyadan tepki yağıyor.

DEMİRTAŞ: RÜYANIZ KABUL OLMAYA DEVAM EDECEK

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Star'a "HDP'li vekiller yerine IŞİD'in barbar tecavüzcü halifesini mecliste görmeyi hayal ettiğinizi biliyoruz.  Ama bu "rüyanız" kabus olmaya devam edecek," diye karşılık vermesinin yanı sıra; HDP de Star'ı Basın Konseyi'ne şikayet edeceğini duyurdu.

SOSYAL MEDYA TEK SES: #FigenYüksekdağYanlızdeğildir

Diğer taraftan sosyal medyada da Star'ın haberine tepki yağıyor. Figen Yüksekdağ'a destek amacıyla sosyal medyada #ŞirretHavuzMedyası  ve #FigenYüksekdağYanlızdeğildir hashtag'leri açılırken, twitter kullanıcıları Star'ı özür dilemeye çağırıyor.

Twitter'da paylaşılan Star'a tepki ve Figen Yüksekdağ'a destek mesajları şöyle:

 

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2015, 14:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
boran
boran - 3 yıl Önce

figen yuksekdag yalnız degildir,yaşasın halkların kardeşliği...

rizeli
rizeli - 3 yıl Önce

bu kadın ne dediğini bilmeyen bir şahısdır şirretirde çıkmış türkiye işide yardım ediyor diyor eğer etmiyorsa başbakan kanıtlasın idda makamı iddasını kanıtlamaya mahkumdur ypg başkanı salih müslim böyle bir kanıtımız yok diyor böyle saçma bir siyaset olmaz bu ülke sizinde vatanınız biraz sevin Allah aşkına bu ülkeyi ve insanları hep nefret hep kan ne bayrağına ne marşına hiç birşeye saygınız yok böyle mi türkiye partisi olacak bunlar istiklal marşı neyinizi rahatsız etti