Şort giyen kadına tekme atan Abdullah Ç. gözaltına alındı

İstanbul Maslak'ta şort giyen kadına tekme atan kişi gözaltına alındı

Şort giyen kadına tekme atan Abdullah Ç. gözaltına alındı

İstanbul Maslak'ta 2 gün önce hemşirelik yapan Ayşe Terzi, çalıştığı hastaneden çıkıp evine giderken bindiği otobüste, kimliği belirsiz bir erkeğin saldırısına uğradı.

Olayla ilgili çalışma yapan Gasp Büro Amirliği ekipleri, saldırganın kimlik ve adresini belirledi. Bu akşam saatlerinde Üsküdar'da düzenledikleri operasyonda Abdullah Ç.'yi yakalayarak gözaltına aldı.

Abdullah Ç. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilerek sorguya alındı. İşlemleri süren Abdullah Ç.'nin bir gayrimenkul şirketinde güvenlik görevlisi olarak çalıştığı, olay günü işinden çıkıp Çekmeköy'deki evine gitmek üzere otobüse bindiği anlaşıldı.

Bekar ve ailesiyle yaşadığı öğrenilen Abdullah Ç'nin için "Manik Depresif" teşhisi konulduğu, ancak tedavi olmak için sevk edildiği hastaneye gitmediği iddia edildi. Abdullah Ç'nin ilk ifadesinde, "Giydiği şort ortama uygun değildi.

Bu nedenle sinirlenip hareketi yaptım" dedi. Saldırıya uğrayan Ayşe Terzi de teşhis için, şüpheli Abdullah Ç.'nin bulunduğu Asayiş Şube Müdürlüğü'ne geldi.

OLAY ANININ YENİ GÖRÜNTÜLERİ

Saldırı anı ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, şüphelinin otobüse binmesi, otobüsün içerisinde arkaya doğru ilerlemesi, yerinden kalkarak genç kadına tekme savurması, otobüste yaşanan kargaşa, genç kadının ön kapıdan otobüsten inmesi yer alıyor.

(Kaynak: Hürriyet)

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2016, 14:31
YORUM EKLE