Şimdi de Lice'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Diyarbakır Valiliği 4 ilçe de özel güvenlik bölgesi ilan edildiğini açıkladı

Şimdi de Lice'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Diyarbakır Valiliği, Silvan, Lice, Kulp ve Dicle ilçelerinde bazı bölgelerin Özel Güvenlik Bölgesi ilan edildiğini açıkladı.

Diyarbakır Valiliği tarafından, Lice İlçesinde bugün saat 21.00'den itibaren yarın saat sabah 07.00'ye kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi. 

Valilikten yapılan açıklama şu şekilde: "Halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla, 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince, ilimiz Lice İlçe merkezinde 17.08.2015 Pazartesi günü saat: 21.00'den 18.08.2015 Salı günü saat: 07.00'ye kadar sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir. Söz konusu yasağa vatandaşlarımızın uyması kendi can ve mal güvenlikleri açısından önem arz etmekte olup, sokağa çıkma yasağının bitim süresi ayrıca ilan edilecektir."

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2015, 17:56

YORUM EKLE
YORUMLAR
İZMİR
İZMİR - 5 yıl Önce

toptan olagan üstü haol i̇lan edi̇lsi̇n daha i̇yi̇

dimitri
dimitri - 5 yıl Önce

öldürmeye programlanmis polisleri sahaya salmak ne demek

hakikat
hakikat @dimitri - 5 yıl Önce

şu demek : delikanlı olun etek giymeyin demek...adam olun itlik yapmayın demek...insan olun soytarılık yapmayın demek...işinize gelmiyosa babalarınız yanına ırak-suriye-ermenistan- gibi ülkelere gidin demek...artık söz bitti---sizin anladığınız dili konuşacaz demek...anladımı o kalın kafan? ne demek miş?

SIRADAKİ HABER