Silopi'de öldürülen gencin babası: Ya tüm Kürtleri öldürecekler ya da bu teröre son verecekler

Silopi'deki polis saldırısında yaşamını yitiren 27 yaşındaki Kamuran Bilin'in babası, 'Oğlum evinin kapısı önünde keskin nişancılar tarafından vuruldu' dedi, çağrıda bulundu

Silopi'de öldürülen gencin babası: Ya tüm Kürtleri öldürecekler ya da bu teröre son verecekler

Şırnak’ın Silopi ilçesindeki ‘hendek operasyonu‘ sonrasında çıkan çatışmada öldürülen 27 yaşındaki Kamuran Bilin’in babası Cemal Bilin, “Oğlum evinin kapısı önünde keskin nişancılar tarafından vuruldu” dedi.

DİHA’nın haberine göre Silopi’de bu sabah polislerin Zap Mahallesi’ne düzenlediği operasyonda göğsünden aldığı kurşunla yaşamını yitiren 27 yaşındaki üç çocuk babası Kamuran Bilin’in cenazesi Cizre Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Morg önünde otopsi işlemleri için savcının gelmesini bekleyen Bilin’in babası oğlunun ölümüne isyan etti.

Bilin, “Ya hepimizi öldürsünler ya da bu kirli savaşa son versinler. Polisler ya beni de öldürecek ya da bunun hesabını verecek” diye konuştu.

"KÜRTLER AYAĞA KALKMALI" ÇAĞRISI

Bilin şöyle devam etti: “Tüm Kürtlerin bir an önce ayağa kalkıp bu katliamın hesabını sorması gerekir. Bu saatten sonra benim yaşamam anlamsız. Ben de zırhlı araçlara doğru gideceğim. Ya tüm Kürtleri öldürecekler ya da bu teröre son verecekler.”

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2015, 17:05

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
dimitri
dimitri - 5 yıl Önce

türk isgaline son

Amed
Amed - 5 yıl Önce

İş makinasına kim roket at. Zaten yorlarimiz yayinlanmiyortı benmi

Ee
Ee - 5 yıl Önce

Ya bütün türkler ayağa kalkarsa ne yapacaksınız şu an bekliyoruz

SIRADAKİ HABER