Sezen Aksu'dan Eren Bülbül için şarkı

15 yaşındaki Bülbül, doğduğu köyde toprağa verildi

Sezen Aksu'dan Eren Bülbül için şarkı

Sezen Aksu, Maçka'da hayatını kaybeden 15 yaşındaki Eren Bülbül için sosyal medya hesabından “Bir Çocuk Sevdim ” şarkısını paylaştı.

Aksu şarkı eşliğinde Eren Bülbül’ün fotoğraflarını yayınladı.

Trabzon’da Maçka'da yaşanan saldırıda 15 yaşındaki Eren Bülbül hayatını kaybetmişti. Bülbül, doğduğu köyde toprağa verildi. 

Olayın ardından Eren Bülbül’ün ağabeyi Çağlar Bülbül, “15 yaşındaki çocuğu alıp çatışmaya götürüyorlar” ifadesini kullanmış, yengesi Aysel Bülbül’ün de “Köyün güvenliği için keşif yapılacaksa neden muhtar yerine çocuğumuz çağrılıyor?” dediği basına yansımıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 12:12

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
adem
adem - 3 yıl Önce

7 hazirandan bu yana ne yaptınız ey hdp milletvekilleri? 80 resmi milletvekili seçti halk sizi o gün bu gün bu milletvekilleri 3*5 şi hariç ne yaptınız? halk bunun için oy vermedi size.."canlı bomba olup patlayın" diyen olmadıki! bakın iki genç açlık grevine başladı bu kadar korkuyorlar...demekki meclise meydanlara çadır kurup açlık grevine başlamış olsaydınız demirtaşı acele cezaevinden çıkarıp getirirlerdi çünkü milyonlar harekte geçerdi yine öyle ama şimdi güvendikleri sizdiniz sizlerde birtürlü başlamadınız eyleme..çıkın çadır açın başlayın..bunların iktidarı falan kalmaz ortada o zaman..ohal falan azar-azar 2018-2*019 seçimlerine hazırlık için ezmek için kullanıyorlar ya çekilin ya da chp yi zorlayın beraber çekilin...siz bir şey yapmadan halk hiç bir şey yapmaz.

SIRADAKİ HABER