Sedat Peker sitem etti: Sizin gazınıza geldim

"O kadar önemli dosyaları paylaştım. Hiçbiri hakettiği değeri görmedi"

Sedat Peker sitem etti: Sizin gazınıza geldim

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker twitter hesabından yeni mesajlar yayınlayarak sitem etti.

'Sizin gazınıza geldim' diyen Peker, "Planımın dışına çıkıp o kadar önemli dosyaları paylaştım. Hiçbiri hakettiği değeri görmedi. Mezardan babam çıksa artık onun da gazına gelmem" dedi.

Peker'in paylaşımları şöyle:

"Tüm insanlar tatildeyken sizin gazınıza geldim,planımın dışına çıkıp o kadar önemli dosyaları paylaştım. Hiçbiri hakettiği değeri görmedi. Mezardan babam çıksa artık onun da gazına gelmem. Ben neyi ne zaman yayınlayacağımı biliyorum. Ancak toplumumuz bu ses kayıtlarını dinlemeye,

whatsapp yazışmalarını okumaya hazır mı, bunu gerçekten bilmiyorum. İpşir Paşa Türk tarihinin deyyus-u ekberidir. Yani en büyük pezevengidir. Sizlere ondan daha büyük bir pezevengi tanıtacağım. Dağ gibi bir pezevenk. Ayrıca sizler Türkiye’nin en önemli davalarına mahkemeler…

karar veriyor diye biliyorsunuz ya, mahkeme başkanlarının sözcü milletvekilleriyle yaptığı görüşmelerin ses kayıtlarını dinleyince kararların kimin isteğiyle çıktığını öğreneceksiniz. Şu an değil, çünkü bunları sizi eğlendirmek için paylaşmayacağım. Hedefe ulaşacağım."

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2021, 14:21

YORUM EKLE
YORUMLAR
iyi oldu boşver devamı nerde  sen onu söyle
iyi oldu boşver devamı nerde sen onu söyle - 6 gün Önce

insan yanlış yolda ise birileri gerçekleri anlattıktan sonra yanlış yolda ısrar ediyorsa o zaman bizzat kendi suçlu demektir bu yüzden yanlışındanda dönmek kabul etmek yanlışta ısrardan daha mantıki eylemdir.zararın neresinden dönersek kardır ticari kafa gibi düşünürsek.

SIRADAKİ HABER