Sedat Peker'in videolarının izlenme sayısı 15 milyonu aştı

Beşinci video 10 saatte 2 milyon kez izlendi

Sedat Peker'in videolarının izlenme sayısı 15 milyonu aştı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mehmet Ağar ve oğlu Tolga Ağar'a ilişkin iddialarda bulunduğu videolar izlenme rekorları kırıyor. Peker'in yayınladığı beş videonun toplamda izlenme sayısı 15 milyonu aştı.

Karadağ’dan kaçtığı Dubai'den yayınlar yaptığını söyleyen Peker "Berat Albayrak seni hapse attıracak dediler. O kadar çok kişi söyledi ki ben de önlem olarak yurtdışına çıktım. Ama komploymuş" diyerek başladığı videolarının bugün beşincisini yayınladı. 'Her günahın bir intikam meleği olur' başlıklı bu video saat 10 saatte 2 milyon kişi tarafından izlendi. İddialarını sürdüreceğini açıklayan Peker'in YouTube sayfasından yayınladığı diğer videoların izlenme sayıları ise şöyle:

4. Video 13 Mayıs: 'Bazıları Aslan Hikayesini Anlatmadan Avcının Hikayesine İnandılar. Görüşeceğiz. - 4 milyon 550 bini aştı. 

3. Video 9 Mayıs: Derin Devletçiler, Pelikancılar; Bir Tripoda, Bir Kameraya Yenileceksiniz. - 3 milyon 464 bini aştı.

2. Video 6 Mayıs: Mehmet Ağar ve Pelikancıların Gerçek Yüzü ( Ödeşmek Adettendir!) - 3 milyon 233 bini aştı.

1. Video 2 Mayıs: Şahsıma Yapılan Kanunsuzlukların Taşeronu Mehmet Ağar ve Pelikancılardır. - 2 milyon 290 bini aştı. 

Kaynak: Gazete Duvar

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 12:37

YORUM EKLE
YORUMLAR
filim tadında ama gerçek
filim tadında ama gerçek - 1 ay Önce

millet atv nin saçma mafya dizilerini izleyeceğine gerçek yaşamla ilişkili sedat peker i izlesin.reel herzaman iyidir insanlarda ona göre durumunu ayarlar işte.

tesadüfe bak
tesadüfe bak - 1 ay Önce

daha önce uyuşturucu yakalayamayan gümrük bakanlığı bileşik arap emirliklerine gitmek üzere uyuşturucu yakalamış bunlar milleti saf zannediyor heralde.

SIRADAKİ HABER