Sedat Peker'in de aralarında bulunduğu 63 kişiye 'organize suç örgütü' operasyonu

Sedat Peker'in yurt dışında bulunduğu ifade edildi.

Sedat Peker'in de aralarında bulunduğu 63 kişiye 'organize suç örgütü' operasyonu

İstanbul merkezli 5 ilde, Sedat Peker'in de aralarında bulunduğu 63 kişiye yönelik 'organize suç örgütü' operasyonu başlatıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, kent genelinde faaliyet gösteren ve 'suç işlemek amacıyla örgüt kurmak', 'nitelikli yağma', 'gasp', 'rüşvet', 'yaralama', 'tehdit' ile 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' gibi birçok suça karıştığı belirlenen şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.

Söz konusu soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı bulunan ve Sedat Peker'in de elebaşı olduğu belirtilen 63 kişinin yakalanmasına yönelik İstanbul merkezli 5 ilde 121 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.

İnsansız hava araçlarıyla keşif yapılan ve özel harekat ekiplerinin de destek verdiği operasyonda çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı, adreslerde aramaların devam ettiği belirtildi.

Ayrıca, Sedat Peker'in yurt dışında bulunduğu ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 13:56

YORUM EKLE
YORUMLAR
hukuk devletiymiş yersen
hukuk devletiymiş yersen - 4 ay Önce

fetöcüler darbe yapıyor elebaşları elin kolunu sallayarak gümrükten çıkıyor mafya cirit atıyor diğer mafya babası hapisten çıkınca bunlar gümrükten elini kolunu sallayarak çıkıyor.yani asıl devleti yönetenler hukuka uymuyor gerisini sen düşün.

SIRADAKİ HABER