Sedat Peker'i yalanlamıştı: Bakan Soylu, Fazlıoğlu'nun nikah şahidi çıktı

Sedat Peker'in ifadelerini yalanlayan Soylu, Fazlıoğlu'nun nikah şahidi çıktı.

Sedat Peker'i yalanlamıştı: Bakan Soylu, Fazlıoğlu'nun nikah şahidi çıktı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in akrabam diye bahsettiği Reşat Akif Fazlıoğlu'nun nikah şahidi çıktı.

Soylu, söz konusu iddiayı "Yalan söylüyor" diyerek reddetmişti.

Sedat Peker yayımladığı videolarla gündemdeki yerini koruyor.

Son videosunda özellikle Süleyman Soylu hakkında oldukça ciddi iddialarda bulunan Peker, uzun bir süre Soylu’yla iletişim halinde olduğunu ve koruma polisinin de Soylu tarafından tahsis edildiğini söyledi.

Peker’in en çarpıcı iddialarından birisi de bir cenazede Soylu’nun, Peker’in akrabası Reşat Akif Fazlıoğlu’na “Ben İstanbul’a karışamıyorum” dediği üzerineydi.

Peker sadece bununla da kalmayıp Raşat Akif Fazlıoğlu ve Süleyman Soylu’nun telefon sinyallerinin incelenmesini ve böylelikle gerçeğin ortaya çıkacağını söyledi.

Tüm iddiaları yalanlayan Soylu ise Peker’in yalan söylediğini ileri sürdü.

Süleyman Soylu’nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olduğu dönemde, 3 Nisan 2016 tarihin Reşat Akif Fazlıoğlu’nun yeğeni Hakan Fazlıoğlu’nun Gaziosmanpaşa’da kıyılan nikahının şahitliğini yaptığı yerel medyada yayımlanan bir haber sayesinde öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
neemiş!
neemiş! - 1 ay Önce

sedat peker diyor ya Allah mısınız ulan diye kime diyor kraldan çok kralcılara neden diyor o kralcılığı ben yapacaktım siz kaptınız demeye getiriyor heralde.yani erdoğan a toz kondurmuyor sanki erdoğanın haberi yokmuşmuşta falanda filanda yeme bizi. erdoğan kendi çevresini kendi oluşturuyor kendine tapılmasından hiçte rahatsız değil rakiplerinide acımasız şekilde yok ediyor yani asıl Allahmısın ulan diyeceğin kişi o olmalı ki sanada tam itimad edelim.ama ırkçılık, hemşehricilik, rant, inanç tarafgirliği kendinden olanın hatasını görmek istetmiyor işte .adil olan önce kendinden olanların hatasını görür.

SIRADAKİ HABER