Sedat Peker'den Yıldırım Demirören'e: OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz

'Baban kimseye parasını ödemez, mafya ve devlet bağlantılarıyla mallara çökerdi'

Sedat Peker'den Yıldırım Demirören'e: OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz

Suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımda “pambıkören” diyerek seslendiği Yıldırım Demirören’e yönelik bazı iddialarda bulundu. “Lan pambıkören, senin OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz” diyen Peker, “Baban meteliğe kurşun atarken Milangaz’ın gerçek sahibi Şevki Kurtkaya’nın ona yardım edip ilk dükkânı nasıl açtığınızdan başlayıp, sonraki süreçte devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım” dedi.

"Kendi yalınızı yakıp, içindeki fahiş fiyatla sigortalattığınız tabloların parasını alıp, sonra sözde yanan tabloları nereye gönderdiğinizi de anlatacağım" diyen Peker, "Sizi deli edeceğim" ifadesini kullandı.
Peker’in paylaşımları şöyle:

Lan pambıkören, senin OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz. Pambıkören, baban meteliğe kurşun atarken Milangaz’ın gerçek sahibi Şevki Kurtkaya’nın ona yardım edip ilk dükkânı nasıl açtığınızdan başlayıp, sonraki süreçte devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım.
Lan pambıkören kendi yalınızı yakıp, içindeki fahiş fiyatla sigortalattığınız tabloların parasını alıp, sonra sözde yanan tabloları nereye gönderdiğinizi de anlatacağım. Sizi deli edeceğim.

“BABAN KİMSEYE PARASINI ÖDEMEZ, MAFYA VE DEVLET BAĞLANTILARIYLA MALLARA ÇÖKERDİ”

Pambıkören, babanın meşhur bir lafı vardı ya ‘Senetle verseler tüm İstanbul’u satın alırım’ sözünü eskilerin hepsi bilir. Çünkü baban kimseye parasını ödemezdi. Hem mafya hem devlet bağlantılarıyla mallara çökerdi. Seninle işim bittiğinde tüm mallarını kaybedeceksin. Yönetim değiştiğinde de kesin cezaevine gideceksin.

“HEPİNİZ GÖRECEKSİNİZ, HEPİNİZİ DELİ EDECEĞİM”

Pambıkören, Demirören Medya’daki çakma gazetecilerini ve çakma tartışmacılarını da aynı akıbet bekliyor. Hepiniz göreceksiniz. Hepinizi deli edeceğim.
Milangaz dosyasının tamamı bende. Okumaya başladım. Yüzde altmışına nasıl çöktüğünüzün evrakı da bende. Göreceksiniz. Mehmetçiğin paraları olan OYAK’a Total’i fahiş fiyatla sattığınızda yeni yönetimdeki hangi üyenin Bu yasadışı, bunu imzalamam dediğini dahi biliyorum. Her şey çok eğlenceli olacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2021, 00:28

YORUM EKLE
YORUMLAR
al işte
al işte - 2 ay Önce

devlet milletini soyuyor devlet derken devlet yönetici koltuklarını işgal edenler devlet herkestir yanlış anlaşılmasın. bu arada çiflikbank hakkındada konuşmuş yani milleti soyuyorlar sonra medyaları halka mal salak aptal diyorlar varmı böyle bir dünya yıkarız bu düzeni.halkın parası ile halka caka satmak ne demek gösteririz.en başından biliyoruz bütün suçlularla bu akp ve ortakları içiçe o kadar yüzsüzler ki hala halkın gözünün içine baka baka konuşabiliyor şeref yoksunları.

SIRADAKİ HABER