Sedat Peker'den yeni video duyurusu: Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Mesut Yılmaz

"Gazetecilere, televizyon yorumcularına ve de siyasal iradenin emrine girmiş polislere, savcılara, hakimlere neden inanmamanız gerektiğini anlatacağım"

Sedat Peker'den yeni video duyurusu: Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Mesut Yılmaz

Hakkında yakalama kararı bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker, bu hafta perşembe günü iki büyük skandalı anlatacağı yeni bir video yayınlayacağı duyurdu.

Sedat Peker, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda yeni yayınlayacağı video için şu ifadeleri kullandı:

"40 yaşından genç kardeşlerim, yoğun isteğiniz üzerine perşembe günü yirmi sene önce yaşanan ancak basına yansımayan iki büyük skandalı ve yeni bazı olayları anlatacağım video yayınlayacağım.

Bu skandalların içinde şahsım, Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Hayyam Garipoğlu, Mesut Yılmaz, Turgut Yılmaz, Mehmet Kutman, Kamuran Çörtük, İbrahim Genç ve daha niceleri var.

Gazetecilere, televizyon yorumcularına ve de siyasal iradenin emrine girmiş polislere, savcılara, hakimlere neden inanmamanız gerektiğini anlatacağım. Ayriyeten derin mehmeti aperitif olarak videomuza misafir edeceğim. Vallahi çok eğleneceğiz, hem de çok."

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 12:05

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nizamettin Aktaş
Nizamettin Aktaş - 4 ay Önce

yaşadığımız tüm sorunlar bu ülkeyi yönetenlerin kadim halklara Evrensel değerler yaşamayı REVA görmemesinden kaynaklanıyor.
Yazık Avrupa ülkelerinden birilerin mi getirelim,evrensel değerleri bizlere reva görsünler

SIRADAKİ HABER