Sedat Peker'den yeni paylaşım: Verin mehteri

"İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu"

Sedat Peker'den yeni paylaşım: Verin mehteri

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker twitter üzerinden yeni paylaşımda bulundu.

Peker, "İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu. Ama siz yine de verin mehteri" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker'in paylaşımları şöyle:

1-"Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistanı yendik Azerbaycanla direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok. Kıbrısın bağımsızlığını açıklayacağız dedik, tüm dünya bunu beklerken..

2-..Başbakanlık binasının yapılacağını müjdeledik.Cuma namazını Emevi Camiinde kılacaktık, o da yalan oldu. 18 adalarda hak iddia ettik, adaları Yunanistan işgal etti. Görünen o ki yeniden kuracağız dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu da artık bu saatten sonra başka bir bahara kaldı.

3- Video yayınlayabildiğim zamanlarda her gün yeni doğalgazlar, altın madenleri bulunuyordu. Benim videolar durduktan sonra doğalgaz ve altın madenleri de yalan oldu. İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu. Ama siz yine de verin mehteri.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tam etki oluşturamadın demekki
tam etki oluşturamadın demekki - 6 gün Önce

onu geç hala hiç bir şey olmamış gibi yüzsüz yüzsüz konuşabiliyorlar milletin karşısına geçip nutuk atabiliyorlar.

devamı niye yok
devamı niye yok @tam etki oluşturamadın demekki - 6 gün Önce

üstüne birde adaletin kitabını yazmışlar sen tayyip abinle hesaplaşmadan bunların maskesi düşecek gibi değil ne olduda sustun.

SIRADAKİ HABER