Sedat Peker'den Korkmaz Karaca iddiası: Deniz Baykal'ın kaset olayından sonra...

Sedat Peker twitter hesabından açıklamalarda bulundu

Sedat Peker'den Korkmaz Karaca iddiası: Deniz Baykal'ın kaset olayından sonra...

Sedat Peker twitter hesabından Korkmaz Karaca ve Deniz Baykal'a ilişkin açıklamalarda bulundu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, paylaştığı yeni tweet serisinde Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Üyesi Korkmaz Karaca'yla ilgili önemli iddialarda bulundu.

Peker, Karaca'nın bir konuyla ilgili olarak aracıları devreye sokup kendisiyle görüşmek istediğini söyledi.

Peker'in paylaşımları şöyle:

1-Korkmaz karaca, ben söz verdim mi tutarım biliyorsun.  Bugün seni kibrit kutusuna sokacağım. süslü süleymanın, doncu süleymanın arkadaşı olmak seni kurtaramayacak.Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı olman da seni kurtaramayacak .

2-doncu sülünün arkadaşı korkmaz karaca, sen maltepede sıradan bir evde otururken nasıl oldu 4 5 senede Çekmeköy’ün süper lüks villalarından birinin sahibi oldun?

3-5 6 sene evvel Bakırköy eski belediye başkanı Ünal Erzek başta olmak üzere tüm CHP’li isimlerden sinyalcilik yaparken bu zenginliğe nasıl ulaştın(ben anlatacağım)?Kendi evinden daha çok Maxx Royallerde, Vogue otellerde kalabilecek hale nasıl geldin(o otellerin fiyatları belli)?

4-deniz baykal’ın kaset olayından sonra eski pezevenkleri geri çekilince görevi nasıl devraldın? Kardeşlerim, bunun benle görüşmek istemesinin sebebi, deniz baykal’a getirdiği kızlardan birinin ailesinin haberi olmuş.

5-Bu konuda Antalya’daki bu aileyle görüşmem için en yakınlarımı araya koyup bana ulaşmak istedi (Kızın ve ailesinin adını vermemiz doğru olmaz). Tabi ki ben böyle bir namussuzluğun parçası olmadım.

6-deniz baykal bu durumdan haberi olduğu için bunun eline düştü. Tabi ki Sayın Cumhurbaşkanıyla deniz baykal’ın hastanedeki görüşmesini, Hasan Doğan üzerinden koordine eden korkmaz karacadır. Sonraki yükselişini zaten tüm Türkiye biliyor.

7-süslü sülüman, doncu sülüman; beni rezil etmek istediniz. Nasıl hepinizi kibrit kutusunun içine tek tek sokuyorum? Daha bunlar iyi günleriniz, size neler yapacağım. korkmaz karaca, çıkıp bir açıklama yapsana, ben Sedat Peker’le görüşmek için talepte bulunmadım bir desene.

8-süslü sülü, bir gram namusun varsa bu adamı rüşvetten ve muhabbet tellallığından gözaltına alırsın. korkmaz karaca, bunu sana niye yaptım biliyor musun? süslü sülünün benle olan davasında haksız olduğu halde onun lehine çalışmalar yaptın.

9-Onun lehine çalışmalar yapanların bak daha başına neler gelecek. Hele ben video çekmeye başlayayım, bak dünya nasıl şenlenecek

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2021, 13:12

YORUM EKLE
YORUMLAR
şaşırdık mı hayır
şaşırdık mı hayır - 1 ay Önce

diyoruz hep akp ye mhp ye kızıp millet ittifakına da oy verilmez bunlar hep beraberler.milleti oyalıyorlar onlar bunlara bunlar onlara kullanacağı argüman veriyor ama malı beraber götürüyorlar.oy verecek seçmenler hdp ye oy vermezlerse olabilir hdp biraz dar çerçevede sadece kürt halkının hakkını savunuyor konumudan dolayı ama nerde duyulmamış pofpoflanmamış aklı başında bulabiliyorlarsa satın alınmamış bir duruş sergileyebilecek adaylara baksın bir sürü farklı fraksiyonda küçük parti var gitsin onlara üye olsun.rekabeti artırın hiç olmassa zarar vermeyen kişiler ülkeyi yönetse o bile kar.enistein ın bir sözü var aynı şeyleri yaparak farklı sonuçları beklemek aptallıktır gibi çevirirsek aynı kişilerle farklı sonuçlar beklenmez.

SIRADAKİ HABER