Sedat Peker'den Bakan Soylu'ya Thodex suçlaması: Paranın kaç lirasını aldınız

Sedat Peker,  Bakan Soylu'ya Thodex vurguncusu Fatih Özer üzerinden yeni suçlamalarda bulundu

Sedat Peker'den Bakan Soylu'ya Thodex suçlaması: Paranın kaç lirasını aldınız

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında yeni iddialar öne sürdü.

Thodex vurguncusu Fatih Özer üzerinden Soylu'ya yeni suçlamalar yönelten Peker, ''Paranın kaç lirasını aldınız onu da anlatacağım'' ifadelerini kullandı.

Peker'in paylaşımları şöyle:

''1-Lan kaşar Sülü, Thodex soyguncusu Fatih Özer’e Bir günde İnterpol kararı çıkardık ancak Arnavut polisi elinden kaçırmış hikayesini millete yutturdun. Ama ben doğrusunu herkese anlatacağım. Sen bilmiyor musun Arnavutlukta kuş uçsa benim haberim olur?

2-Lan Süslü Sülüman, mahalle arasındaki kavgalarda bile 10 kişi tutuklanıyor. Adam 2 milyar dolarla kaçmış, göstermelik birkaç tutuklama yaptınız. Senin oğlunun, benim televizyonlara çıkardığım yeğenin vasıtasıyla, şahısla irtibat kurup paranın kaç lirasını aldınız, onu da anlatacağım

3- Süslü Sülüman, sana olan kızgınlığım senin hırsız olmandan dolayı değil. Zaten her yer hırsız dolu. Senin devletin namusunu lekelemenden dolayı.

4- Gücünün yettiği gariplere diyordun ya size devletin gücünü göstereceğim diye, ben de sizin kör olmuş gözlerinize Yüce ALLAH’ın gücünü göstereceğim. Sizi rezil edeceğim.

5-Akraban sadık soylu özel yerlerde beklettiği nakit paralarını yatla Yunanistan’a kaçırmak için planlar yapıyor ya, ondan da haberim var. Gerçi hangi polise şikayet edeceğim, sizi hangi polis kardeşimiz alacak? İpin ucu puştun elinde, onlar ne yapsın?

6-Buraya gönderilen devlet görevlisi kardeşlerim, lütfen siz bir süre olaya müdahil olmayın. Süslü Süleyman’la derin Mehmet’in yakınlarının koordine ettiği kiralık katillerle ben bir yüzleşeyim, onları paket servis yapıp bunları bir rezil edeyim.

7-Gelecek olan kiralık katil mi devlet görevlisi mi bilmediğim için rahat hareket edemiyorum. Siz bir süre lütfen karışmayın. Lan sülü, Allah’ın tuttuğunu kimse azad edemez. Bizi Allah tutmuş, kim eder azad.''

YORUM EKLE
YORUMLAR
okur
okur - 3 gün Önce

sedat peker biliyorsa çiflikbank olayının iç yüzünüde anlatsa iyi olur.buda kamuoyu tarafını ilgilendiren bir mefhum.bu tosuncuk son videosunda bursa mafyasına para kaptırdığını söylüyordu bunuda anlatırsa fikir sahibi oluruz.

iktidar tarafındaki muhalefet
iktidar tarafındaki muhalefet - 3 gün Önce

tweterda olsun başka internet medyasında olsun insanlar dolandırıldığında mevcut muhalefetin içinde bir güruh insanlara aptal mal diyor ulen bunun aptallığımı var işin içinde organize suç var başka bir ülkede olmuyorki bu ülkede oluyor masak ın mit in içişlerinin ticaret bakanlığının adalet bakanlığının haberi olmayacak ha yersen.yani bunlarda iktidarı dolaylı destekleyen muhalefet bloğudur.yani medya ile halka operasyon çekip parasına çöküyor suçu yine kendi üzerinden atıp halka mal diyerek suçlayarak için içinde çift karla çıkıyor beyefendiler pardon haramzadeler.

film iyice heyecanlaştı
film iyice heyecanlaştı - 3 gün Önce

sedat pekere baskın yapmışlar yüksek ihtimalle big boss a ümmetin gaspçısı dedi ondan opereyşını yedi.

SIRADAKİ HABER