Sedat Peker 'akademisyenler'i "Kanlarınızla duş alacağız" diye tehdit etti!

"Kendi can sağlığınız için siz bu DEVLETİ batırmaya uğraşmayın"

Sedat Peker 'akademisyenler'i "Kanlarınızla duş alacağız" diye tehdit etti!

Rize’de yayın yapan yerel Fırtına Gazetesi tarafından düzenlenen ve Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan 'Teröre lanet’ mitinginginde "oluk oluk kan akacak" diyen ve organize suç örgütü lideri olmaktan hüküm giyen Sedat Peker, bu kez de Twitter hesabından kendi şahsi sitesinde yayımlanan yazısının linkini paylaşarak, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın hedef gösterdiği barış çağrısı yapan akademisyenleri tehdit etti.

Erdoğan, “Bu aydın müsveddeleri kalkıp devletin bir katliam yaptığından bahsediyor. Ey aydın müsveddeleri, siz karanlıksınız karanlık. Aydın falan değilsiniz. Sizler oraların adresini bilemeyecek kadar karanlık ve cahilsiniz. Ama bizler kendi evimizin yolu gibi biliriz” demişti.


İşte Sedat Peker'in sitesinde paylaştığı tehdit yazısı...

Kıymetli Dostlarım,

Sizlerinde sinirlerini bozduğunu zannettiğim, 1100 tane sözde aydının imzaladığı,pkk’ya açık destek anlamına gelen bildiriyi anlayabilmek için gerçekten kendimce çok uğraş verdim (Ancak ne yazık ki bir türlü anlayamadım.).

Yolları kazan, bu çukurları bomba ile dolduran,kurban eti dağıtmanın haricinde hiçbir gayesi olmayan mazlumları insanlık dışı şekillerde ŞEHİT eden, hamile karılarının yanında kocalarını, çocuklarının yanında babalarını ŞEHİT eden pkklılar için kötü sözü bir kenara bırakın, bir satırlık eleştiri bile yazmamışlar.

Bu sözde aydınlara ve akademisyenlere şunu özellikle söylemek istiyorum: Siz yatın kalkın bildirgenizde kötülediğiniz bu DEVLET'in POLİSİNE ve ASKERİNE dua edin. Sizler tüm dünyada yaptığınız algı operasyonlarınızla aşık olduğunuz teröristlerde ellerinde ki silahlarıyla MÜSLÜMAN TÜRK’ün KUTSAL DEVLETİ'ni eğer ki işlemez hale getirmeyi başarabilirse o zaman sizler için eyvah ki ne eyvah (Bu dediğime lütfen inanın çünkü çanlar o zaman sizin için çalacak.)!!!

DEVLET eğer ki bir gün işleyemez hale gelirse yani terör ve düşman ülkeler hedefine ulaşırsa bu VATAN'ın evlatları yani kasap Ahmet'ler, bekçi Kemal'ler, bilgisayar mühendisi Yavuz'lar yani kısacası tüm VATAN EVLATLARI öncelik olarak dağlarda teröristleri aramayacaklardır.

İmza attığınız bildiriyi önlerine alacak, gerçek tehlikeli olanlar sizlersiniz diyerek lüks yerlerdeki işyerlerinize gelecekler (Ancak rahat olun sizleri çocuklarınızın ve eşlerinizin yanında öldürmeyeceklerdir.). İntikamlarını dahi MÜSLÜMAN TÜRK’e yakışır bir şekilde alacak ancak sizlerin kanlarıyla duş yapmayıda unutmayacaklardır.

Eğer ki benim fikrimi sorarsanız; kendi can sağlığınız için siz bu DEVLETİ batırmaya uğraşmayın. Şu an dahi hayatta olabilmenizin tek sebebi,DEVLET'in var olması ve ayakta durmasıdır.Yukarıdaki satırlarda söylediğim gibi teröristler, onların destekçileri sizler ve yabancı ülke istihbaratları kısacası hepiniz, hedefinize ulaşıp DEVLET'i işlemez hale getirirseniz şunu iyi bilin ki; bu VATAN'ın EVLATLARI'ndan asla merhamet görmeyeceksiniz.

Tekrardan söylüyorum; OLUK OLUK KANLARINIZI AKITACAĞIZ VE AKAN KANLARINIZLA DUŞ ALACAĞIZ!!!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 13:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Engin yıldız
Engin yıldız - 2 yıl Önce

Şu. Köpeği vurun artık

mehmet c
mehmet c - 2 yıl Önce

ancak ne yazık ki bir türlü anlayamadım. demiş sedat peker okuduğunu anlayacağını zannetmiş

Azad
Azad - 2 yıl Önce

Iste ilk okul mezunu bir insandan tehtid tam bir it anna okulun cin ali nin kitabin dan kalma bir karikature den ancak bu beklenir senin de siran gelir elbet bie gun bu dunya da ahirete beli olmaz

Ali Pekin
Ali Pekin - 2 yıl Önce

Adama bakınki,oluk oluk kan akıtacak vede o kanda duş alacak,sendemi

Ferhat
Ferhat - 2 yıl Önce

It urur kervan yurur bu Sedat peker denen zat hangi neslin Devsirmesidir bilen varmi Bol keseden atip duruyor ve Bir Cani oldugunu hic saklamiyor .boyle Devsirme Canilerin bu memlekete nefes Almalari bile gunah

Vanlı
Vanlı - 2 yıl Önce

Bok ye kavat herkes senden fazla bu ülkeyi seviyor sen kimsin Çakal hirsiz bu ülkeyi senin gibi kavatlar böler