Şafak Sezer'in ablası: Ben çapulcuyum, o fırıldak!

'Ben artık Ethem Sarısülük'ün ablasıyım' dedi…

Şafak Sezer'in ablası: Ben çapulcuyum, o fırıldak!

Gezi Parkı Direnişi esnasında önce eylmelere destek veren, "Hükümet İstifa” diye sloganlar atan daha sonra Başbakan’a övgüler yağdırıp katıldığı bir iftarda elini öpmeye çalışan Şafak Sezer’e bir tepki de ablasından geldi.

Şafak Sezer yoğun eleştiriler alırken katıldığı bir televizyon programında Memet Ali Alabora’yı da hedef almıştı. "Memet Ali Alabora dünyanın en korkak adamı ya. Ne yapabilir yani. Cesaret hapı mı içti ne yaptı" demişti.

Bir televizyon kanalının sorularını yanıtlayan Şafak Sezer’in ablası Gönül Akpınar, “Benim öyle bir kardeşim yok. Ben çapulcuyum, o fırıldak!” dedi.

Gönül Akpınar, “Ben artık Memet Ali Alaboran'nın, Ethem Sarısülük'ün ablasıyım" diyerek kardeşinin tavırlarını onaylamadığını gösterdi. ( Demokrat Haber )

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2013, 20:30

Demokrat Haber'e destek vermek ister misiniz? >>>

YORUM EKLE
YORUMLAR
t şimşek
t şimşek - 6 yıl Önce

badem beyinli

hüseyin yildirim
hüseyin yildirim - 6 yıl Önce

Bayana helal olsun insan yaptiginin arkasinda olmali ablasini örnek alsin safak sezer gelsin ablasinin elini öpsün gurur duymasi lazim böyle Ablaya.Yalaka safak sezer o öptügün elden ögle bir tokat yiyeceksin ki felegini sasiracaksin cikari icin insani satan birisinden yalaka birisinden ne hayiri kendisine nede insanlara olur.Ikili oynayan insan ister kardesi de olsa olmasa da yaramaz bir yaratik

hakan örnek
hakan örnek - 6 yıl Önce

Ne Olur benimde abilamm ol

SIRADAKİ HABER