Rabia Naz'ın babası: Canikli'nin haram paralarını helal rızıklarınıza bulaştırdınız

Rabia Naz'ın babası Anneler Günü öncesi sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı

Rabia Naz'ın babası: Canikli'nin haram paralarını helal rızıklarınıza bulaştırdınız

Anneler Günü öncesi Twitter hesabından bir mesaj paylaşan Rabia Naz Vatan'ın babası Şaban Vatan, "Rabia Naz özel mektup yazacaktı annesine, dünyanın en güzel sözlerini yazacaktı güzel yüreğinden. Kirli paralarınızla eşlerinize hediye alacaksınız. Canikli'nin haram paralarını helal rızıklarınıza bulaştırdınız" dedi.

Giresun'un Eynesil ilçesinde 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan şüpheli şekilde yaşamını yitirmiş, ‘intihar’ denerek üzeri kapatılmak istenen olay baba Şaban Vatan’In çabaları sonucu kamuoyu gündeminde geniş yer bulmuştu. Kızının cinayete kurban gittiğini belirten baba Şaban Vatan, daha önce de olayı örtbas etmek isteyenler arasında AKP'li Nurettin Canikli'nin de olduğunu ettiğini iddia etmişti.

Şaban Vatan'ın Anneler Günü öncesi sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj şöyle:

"Olayın savcıları, emniyet örtbasçıları, siyasi örtbasçılar, yarın anneler günü. Bu yaptığınız alçaklığını mabalını Allah sizlere inşallah ağır yaşatacak. Acılı dünyası kararmış üzerine bir de iftira atılmış annenin ahı size ağır vuracak inşallah. Rabia Naz hayaller kuracaktı. Annesine sürprizler hayali kuracaktı. Yarın en güzel çiçeklerden, uğur böcekli süslü çiçeklerden alacaktı Rabia Naz annesine. Özel mektup yazacaktı annesine, dünyanın en güzel sözlerini yazacaktı güzel yüreğinden. Akşam olunca gözleri parıldayarak gamzelerini göstererek 'Annem, iyi ki benim annem' diyecekti Rabia Naz. Siz ne yaptınız alçak kişilikler. O anneye siyahlar bıraktınız. Yarın çocuklarınızla eşlerinize nasıl hediyeler alacaksınız. Aklınıza Atika Vatan gelecek mi vicdansızlar. Canikli'nin haram paralarını helal rızıklarınıza bulaştırdınız.

Kirli, kanlı paralarla mı eşlerinize hediyeler alacaksınız. Allah sizlere yaşatır inşallah merak etmeyin. Giresun Emniyeti, Eynesil Emniyeti, olayın savcıları... Nurettin Canikli ve yandaş örtbasçıları. Sabri Öztürk, Cemal Öztürk."

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER