Perinçek'ten Soylu'ya destek: Soylu hedefse Türkiye hedeftir

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya desteğini açıkladı

Perinçek'ten Soylu'ya destek: Soylu hedefse Türkiye hedeftir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ardından Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya desteğini açıkladı.

Perinçek, Ulusal Kanal'da Mustafa İlker Yücel ve Mustafa Sungur'un Çıkış Yolu programında konuk oldu. Perinçek, Gladyo'nun Türkiye'deki faaliyetleri olduğunu öne sürdüğü olayları anlattı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarına değinen Perinçek, "Soylu hedefse, Türkiye hedeftir" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 12:18

YORUM EKLE
YORUMLAR
bırakın bu işleri
bırakın bu işleri - 4 hafta Önce

hep suçu başkasına atıyorsunuz çok temizsinizde karşıdaki adamda temiz değil zaten yaptıklarını anlatıyor ee bundada tehtid ararsanız zaten ülke doğru kişiler yönetmiyor asıl tehtit milli güvenlik sorunu budur suçu ona buna fetöye pkk ye muhalefete atmayın.bir hakikatı düşmanda söylese muhalefette söylese terör mensupları da söylese suçluda söylese hakikat hakikattir. demek sende temiz değilsinki hep bunu devlet aleyhine tez yapıp kendinizi temize çıkarıyorsunuz bıraksın o koltukları sizden daha temizi gelir hiç olmassa.sen derken senin savunduğun akp ve mhp yi kastediyoruz.

SIRADAKİ HABER