Öykü Arin için animasyon filmi

Animasyon filmde Öykü Arin, “Bana ve tüm lösemi hastalarına umut olmak ve bir hayat kurtarmak ister misin?” diye soruyor

Öykü Arin için animasyon filmi

İzmir’de yaşayan Çağdaş ve Eylem Şen Yazıcı çiftinin, ilik nakli olmayı bekleyen kızları 3.5 yaşındaki Öykü Arin için başlatılan kök hücre kampanyaları devam ediyor.

Hem Öykü Arin için hem de ilik bekleyen tüm hastalara ses vermek için, kök hücre naklinin nasıl yapılacağını anlatan bir animasyon film hazırlandı.

Twitter’da Öykü Arin’e Umut ol hesabından animasyon “Öykümüz mutlu sonla bitsin istiyoruz. Kök hücre naklinin nasıl yapılacağını hazırladığımız bu animasyonda izleyebilirsiniz. Umarız hem Öykü’ye hem de nice lösemi hastasına umut olacak kimselere bu kampanya sayesinde ulaşırız” yorumuyla paylaşıldı.

Animasyon filmde Öykü Arin, “Bana ve tüm lösemi hastalarına umut olmak ve bir hayat kurtarmak ister misin?” diye soruyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:27

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dıjwar tatvan
Dıjwar tatvan - 1 yıl Önce

Acil koduyla sağlık bakanlığı ve milli savunma bakanlığı bu konuya el atmalı.hastanelerde ve tüm askeri kışlalarda kan verme seferberliği başlatılmalı.bu ve bunun gibi çocuklarımızın biz büyüklere ihtiyaçları var.

SIRADAKİ HABER